Проєкт «Добрі сусіди – одна країна»

У містах Донеччини та Луганщини стартувала нова ініціатива, покликана активізувати мешканців багатоквартирних будинків та сприяти подальшому створенню об’єднань співвласників. «Добрі сусіди — одна країна» — півторарічний проєкт, який направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Над ініціативою працює Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

До проєкту «Добрі сусіди — одна країна» залучені фахівці з питань розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, а також спеціалісти із залучення громадськості, медіа, урбаністики, дизайну. Це створює підґрунтя для ефективної мобілізації громадянської активності, посилення ролі громадянського суспільства, формування культури добросусідства та використання потужного об’єднувального потенціалу інституту ОСББ.

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сайті проектної команди «Інституту місцевого розвитку» www.mdi.org.ua.

А також на сторінках соціальних мереж:

https://www.facebook.com/GoodNeighborsOneCountry/

https://www.instagram.com/good_neighbors_one_coutry/?fbclid=IwAR2I9KIQcOMp_-Fy75cPS2P7BgkvqHH7RsWD4jlA5u-dE81smLteROocKeg

https://t.me/OSBB_OK?fbclid=IwAR2UnXjbungKfzaiOTiEyb2wwsEEooBvlUx7VyoFUwVKIAJG_W5wJXQKH3Q

https://www.youtube.com/channel/UCgsZt0fNdNz-5YPmxnAeVzA