Наюк Євген Олександрович

заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області

Приймальня: (06451) 7-29-81

Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

  

Обов’язки заступника керівника Наюка Євгена Олександровича

1. Забезпечує:

1.1. Виконання Конституції України та Законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень голови облдержадміністрації у відповідних напрямах діяльності, розпоряджень керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації;

1.2. Організацію роботи щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти, лікувальних закладів Лисичанської міської територіальної громади;

1.3. Надання соціальних послуг сім'ям з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

2. Здійснює координацію і контроль діяльності структурних підрозділів з реалізації стратегії розвитку освіти, у сфері охорони здоров'я, у вирішенні питань соціального захисту населення міста, надання пільг, допомоги та субсидій.

3. Координує та організовує роботу з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, забезпечує рівні права та можливості жінок і чоловіків відповідно до вимог законодавчих актів.

4. Спрямовує, координує та контролює діяльність структурних підрозділів:

  • - управління освіти;
  • - управління соціального захисту населення;
  • - відділу охорони здоров’я;
  • - Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

5. Відповідає:

5.1. За розробку та реалізацію програм у сфері соціального захисту, охорони здоров’я, освіти та інших цільових програм, відповідальними розробниками та виконавцями яких є підпорядковані структурні підрозділи;

5.2. За розробку перспективних, поточних та оперативних планів роботи підпорядкованих структурних підрозділів.

6. Розглядає звернення юридичних, фізичних осіб, громадських об’єднань з питань, віднесених до компетенції підконтрольних йому структурних підрозділів, веде особистий прийом громадян.

7. Готує проєкти розпоряджень керівника з питань, що відносяться до його повноважень, погоджує проєкти розпоряджень, підготовлених підконтрольними структурними підрозділами.

8. Організовує наради та інші заходи, які проводяться керівником Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації та самостійно проводить наради з питань, які відносяться до його компетенції.

9. Організовує виконання розпоряджень, доручень керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації підконтрольними структурними підрозділами.

10. Здійснює контроль виконання підконтрольними структурними підрозділами покладених на них функцій, завдань, несе відповідальність за якісну і своєчасну підготовку та виконання ними звернень, доручень керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації та його особистих.

11. Очолює і координує роботу робочих органів Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (міських комісій, координаційних рад і т.п.).

12. Забезпечує взаємодію структурних підрозділів зі структурними підрозділами облдержадміністрації, іншими органами виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями міста, громадськими об’єднаннями з питань, що належать до повноважень підконтрольних структурних підрозділів.

13. Виконує інші обов'язки, доручення, покладені на нього керівником Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації.