Елеонора Денищенко – срібний призер Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Зоряні мости до Дня Святого Валентина»

Учениця Лисичанської дитячої школи мистецтв №2 Елеонора Денищенко - учасниця дистанційного Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Зоряні мости до Дня Святого Валентина» посіла ІІ місце у молодшій віковій категорії.

Елеонора нагороджена кубком, медаллю та сертифікатом для безкоштовної участі у конкурсі в Болгарії.

Підготували учасницю викладач Олена Сергєєва та концертмейстер Ольга Семидоцька, які мають подяки від журі конкурсу за підготовку конкурсанта та за професійне акомпанування.

Подробнее...

«Золота туфелька»

 Під такою назвою 21 лютого у місті Миколаївка відбувся Всеукраїнський турнір з бальних танців, в якому взяли участь учасники хореографічного гуртка «Starway» (Лисичанський міський ПК, керівник Олександр Посошко).

Конкурс проводився з метою обміну досвідом, підтримки талановитих дітей та молоді для реалізації творчого потенціалу, підвищення професійної майстерності учасників. Оцінювали учасників судді вищої та міжнародної категорії всеукраїнських танцювальних організацій.

Під час заходу учасники продемонстрували професійну підготовку, яскраві костюми та високі результати:

І місце - Артем Говдуненко та Софія Фатьянова;

ІІ місце - Богдан Косянчук та Єва Веселова; Ярослав Рясний та Аліса Діденко; Михайло Орехов та Міла Запорожець; Матвій Воробйов та Марія Романенко; Олександр Борщ та Поліна Данько; Михайло Федак та Аріна Сюрчик; Олександра Шабрацька, Мирослава Кириченко, Іван Кур'янов;

Подробнее...

«Пісенна наша Україна»

 Під такою назвою 23 лютого з метою популяризації української пісні відбувся вокальний конкурс серед учнів Новодружеської дитячої школи мистецтв. Учасники конкурсу продемонстрували свою майстерність, виконуючи мелодійні українські пісні.

За результатами конкурсу учні посіли наступні місця:

І місце - Вікторія Шкабура;

ІІ місце - Єлизавета Рідна; Олександра Зубкова;

ІІІ місце - Катерина Малетич.

Подробнее...

Учасники «Ever dance» - призери чемпіонату зі спортивних бальних танців «Рremiere winter cup»

IMG-23c59c8513272cb172b740867177949d-VУ неділю, 21 лютого учасники студії бального танцю «Ever dance» під керівництвом Владислава Лисків (ПК «Діамант») взяли участь у чемпіонаті зі спортивних бальних танців «Рremiere winter cup», який відбувся у місті Харків.

Серед великої кількості конкурентів з різних міст України вихованці «Ever dance» вибороли призові місця у різних вікових категоріях та номінаціях:

І місце - Вероніка Роскошна, Вероніка Роскошна, Каміла та Вадим Спиця;

Подробнее...

Вітаємо переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Art Zirka Fest»

У лютому учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 дистанційно взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Art Zirka Fest».

За результатами конкурсу у номінації «Інструментальний жанр» лисичани посіли наступні місця:

Гран Прі — Злата Ткач, Володимир Михайлюк, Алєся Панаїт;

І місце — Єва Веселова, Євгенія Сіроштан, Маргарита Селезньова, Анастасія Ільїнська та Софія Карук.

Подробнее...

З 17 лютого центральна бібліотека працює за новим графіком

Шановні мешканці та гості нашого міста!

 З 17 лютого центральна бібліотека КЗ «Лисичанська ЦБС» обслуговує читачів за наступним графіком роботи: вівторок, п’ятниця – з 09.00 до 20.00, субота, неділя – з 10.00 до 20.00.

Вихідний день – понеділок.

Санітарний день: остання п’ятниця місяця.

Відділ культури ВЦА м. Лисичанська

Вітаємо переможців обласного конкурсу художньої творчості «Співочий всесвіт»

Середня вікова категорія, ПШЕНІЦИНА Вероніка, КЗ Привільська ДШМПідведені підсумки обласного конкурсу художньої творчості серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл на тему «Співочий всесвіт» за музичними творами для дітей і юнацтва викладача-методиста Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва Наталії Пасічник, який відбувся дистанційно 13 лютого.

Цього року у конкурсі взяли участь 92 учні з 11 мистецьких шкіл області, серед яких й учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

За результатами конкурсу наші учні посіли наступні місця:

ІІ місце — Вероніка Пшеніцина з роботою «Барвиста мить» (Привільська ДШМ)  та  Арсеній Сєлєзньов з роботою «Jazz my life» (Лисичанська ДШМ № 1);

Подробнее...

«Юний музикант»

Під такою назвою, 17 лютого в Новодружеській дитячій школі мистецтв відбувся конкурс серед учнів музичного відділення.

Під час конкурсу 24-и талановиті музиканти школи показали високу виконавську майстерність гри на різних інструментах — фортепіано, синтезатор, гітара, скрипка, акордеон, баян, блок флейта, тромбон, кларнет.

Найкращими визнано виступи Дар`ї Посохової (викладач Поліна Омелаєва), Єгора Фатєєва (викладач Людмила Вороніна-Дерев’янко), Іллі Ремньова (керівник Володимир Лебедь), дуету Мілани Щербак та Валерії Сімакової (викладач Оксана Гришина) та ансамблю «Бі-Боп» (керівник Володимир Лебедь).

Подробнее...

«Юний віртуоз»

Під такою назвою, 17 лютого, в Лисичанській дитячій школі мистецтв № 1 відбувся конкурс серед учнів фортепіанного відділу на краще виконання етюдів Карла Черні, приурочений до дня народження композитора.

Цього року в конкурсі взяли участь 28 учнів. За результатами конкурсу 1 учасник отримав Гран-прі, 9 учасників посіли І місце, 7 учасників — ІІ місце та 4 учасники — ІІІ місце.

Подробнее...

У Лисичанську пройшла низка заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 З метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав та з нагоди 32-ї річниці виведення військ з Афганістану протягом тижня в закладах культури міста були проведені наступні тематичні заходи.

Так, 12 лютого в міському краєзнавчому музеї у співпраці зі спортивним клубом «Сокіл» відбулася зустріч учнівської молоді з учасниками бойових дій на території інших держав «Афганістан – наша пам’ять та біль». На заході були присутні воїни-інтернаціоналісти Валерій Скрипченко, Ігор Кошкарьов та керівник спортивного клубу «Сокіл» Петро Костиря. Запрошені воїни-інтернаціоналісти ділилися спогадами про ті жахливі часи, свідками яких вони стали. Петро Костиря надав розширену інформацію про загиблих в Афганістані воїнів-лисичан, яких вшанували хвилиною мовчання. По закінченню заходу присутні ознайомились з тематичною виставкою «Афганістан – наша пам’ять та біль».

Подробнее...

Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області «ENERGY DANCE – 2021»

Минулої неділі, 14 лютого, хореографічні колективи Палацу культури «Діамант» та Привільської дитячої школи мистецтв взяли участь у чемпіонаті Луганської області «ENERGY DANCE — 2021», який відбувся у м. Сєвєродонецьк.

Цього року у конкурсі змагались понад 700 учасників з 9 міст Луганської та Донецької областей.

За результатами конкурсу:

— зразковий хореографічний колектив «Street dance» (керівник Вікторія Магомаєва) виборов 120 призових місць;

Подробнее...