«ENERGY DANCE – 2022»

 Під такою назвою 20 лютого відбувся Чемпіонат Луганської області з сучасної хореографії, у якому взяли участь хореографічні колективи Лисичанської міської територіальної громади. Захід пройшов у м. Сєвєродонецьк за участі колективів з Луганської та Донецької областей.

За результатами конкурсу представники нашої громади посіли наступні місця у різних вікових категоріях та номінаціях:

  • – хореографічний колектив «Зоряночка» (викладач Ганна Зилікова, Привільська ДШМ) посів два перших місця;

Подробнее...

Відбувся ХІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс образотворчого мистецтва «SOLOVIOV ART»

 Минулого тижня, 15 лютого, творчі роботи учнів та викладачів образотворчого мистецтва Привільської дитячої школи мистецтв взяли участь у ХІІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі образотворчого мистецтва «SOLOVIOV ART», який відбувся у м. Київ.

Роботи учасників оцінювалися у декількох номінаціях у різних вікових категоріях. Так, у номінації «Живопис» (техніка «Гуаш») у ІІ молодшій віковій категорії (від 7 до 9 років) І місце посіла робота Анастасії Стаднікової «Спогади про літо»; ІІ місце – «Мій улюбленець» Артема Богатиря, а ІІІ місце – у робіт Ангеліни Попової «Рожеві мрії» та Софії Гури «На відпочину» (викладач Тетяна Кравцова).

Подробнее...

Вітаємо переможців Міжнародного фестиваль-конкурсу мистецтв «Art Zirka Fest»

Учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 дистанційно взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Art Zirka Fest», м. Харків. Юні музиканти змагалися у номінаціях «Естрадний вокал» і «Інструментальний жанр». За результатами фестивалю конкурсу учні посіли наступні місця:

Гран-Прі (номінація «Естрадний вокал»)

  • - Злата Ткач (вікова категорія 5-6 років, викладач Марина Шинкаренко);

Подробнее...

Картини учнів Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 прикрашають стіни Головного військово-медичного клінічного центру Державної прикордонної служби України м. Київ

 Адміністрація Головного військово-медичного клінічного центру Державної прикордонної служби України м. Київ висловлює подяку викладачам художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 за популяризацію художньої творчості, вагомий внесок в естетичне виховання творчої молоді та організацію постійно діючої виставки учнівських робіт в стінах госпіталю.

Для підняття настрою та покращення самопочуття пацієнтів відділення нейрохірургії, викладачі художнього відділу Ольга Агафонова, Євгенія Золенко, Наталія Мельникова відібрали та передали 20 робіт учнів різноманітної тематики: народні свята України, пейзажі нашого краю, виразні натюрморти й звичайно роботи, що створенні на основі уяви учнів.

Подробнее...

Вітаємо призерів турніру з бальних танців «Золота туфелька»!

 19 лютого учасники зразкового ансамблю бального танцю «ЮНЛІС» та хореографічного гуртка «Starway» Лисичанського міського Палацу культури взяли участь у турнірі з бальних танців «Золота туфелька», який відбувся у м. Миколаївка. До турніру долучилися представники з різних куточків України.

Лисичани у різних вікових категоріях та номінаціях посіли 14 призових місць, а саме: І місць – 2; ІІ місць – 6; ІІІ місць – 6.

Подробнее...

«Барви душі»

 Під такою назвою 17 лютого в Палаці культури ім. В.М. Сосюри відбулося відкриття виставки робіт з живопису місцевої художниці Оксани Горбаньової.

Оксана ‒ молода сучасна художниця, пише картини за допомогою масляних та акрилових фарб. Займатися живописом почала з 2020 року. За цей короткий час вона досягла значних творчих успіхів та вже має прихильників своєї творчості. В роботах Оксани є відчуття льоту, свободи, вона вільна в своїх фантазіях та манері втілення їх на полотні. ЇЇ картини справляють незабутнє враження на глядача.

Подробнее...

У закладах культури Лисичанської територіальної громади відбулися тематичні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у закладах культури Лисичанської територіальної громади відбулися тематичні заходи, а саме: вахта пам’яті «Пам'ять Афганістану» в ПК «Діамант», вечір-зустріч «Афганістан – жива пам’ять» в міському ПК, патріотична година «Час і досі і не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану» у клубі с. Шипилівка та година пам’яті «Ти – вічний біль, Афганістан!» у клубі с. Золотарівка.

Подробнее...

Вітаємо переможців обласного конкурсу художньої творчості «Поетична лірика Володимира Сосюри. Ілюстрації до творів»

 12 лютого відбулося підведення підсумків обласного конкурсу художньої творчості серед учнів художніх шкіл та шкіл мистецтв області на тему «Поетична лірика Володимира Сосюри. Ілюстрації до творів». У конкурсі взяли участь учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

Конкурс проводився з метою популяризації творчості земляка поета Володимира Сосюри та активізації творчого потенціалу учнів шкіл мистецтв, зокрема відділення образотворчого мистецтва.

Подробнее...

«Срібний олівець»

 Під такою назвою 12 лютого відбувся дистанційно обласний конкурс художньої творчості з академічного рисунку серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв в якому взяли участь учні Лисичанської ДШМ №1.

За результатами конкурсу, серед 29 учасників з 7 мистецьких шкіл області, наша Орина Щербакова посіла ІІ місце у середній віковій категорії (від 13 до 14 років).

Подробнее...

Мережа молодіжних платформ «My fox hub» відсвяткувала першу річницю з дня відкриття

 13 лютого мережа молодіжних платформ «My fox hub» відсвяткувала першу річницю з дня відкриття.

Так, у BIBLIOHUBі центральної бібліотеки відбулась шалена вечірка. На неї з привітаннями завітали юні друзі, для яких підготували цікаві розваги та активності. Проявити логіку, кмітливість, швидкість реакції, почуття гумору, комунікабельність, винахідливість гості змогли під час квесту «Candysearcher», святкової вікторини та ігрових батлів. «Погортали» діджитал-альбом й пригадали, що відбувалось в BIBLIO HUB протягом цього року. З онлайновим діджеєм запалили на танцполі, на пінборді гості свята залишали приємні привітання та побажання для BIBLIOHUB, нафотографувались досхочу на фоні крутих фотозон, записали на згадку святкові побажання на відео. Гості свята отримали смачні смаколики та чудовий настрій.

Подробнее...

Богдан Йолкін – Лауреат ІІІ премії

 Учень Лисичанської дитячої музичної школи №2 Богдан Йолкін взяв дистанційну участь у ІІІ Всеукраїнському відкритому професійному конкурсі виконавців-інструменталістів «ОБДАРОВАНІ» (м. Київ).

За результатами конкурсу у номінації «Баян-акордеон» у середній віковій категорії Богдан нагороджений дипломом Лауреата ІІІ премії.

Подробнее...