На період карантину заклади культури міста працюють онлайн

У зв’язку з карантином заклади культури міста призупинили роботу з відвідувачами. Але це не привід засмучуватися, технології XXI століття дозволяють стежити за найцікавішими подіями в онлайн режимі.

Так, в Палаці культури ім. В.М. Сосюри відкрита Інстаграм-сторінка @pksosyury та YouTube — канал ПК Сосюри TV за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCcc3J5-y7Q4bSmM-5Hg5uqQ

Кожен зможе переглянути:

Подробнее...

«Простір мистецтва»

Під такою назвою, вчора, 11 березня, у виставковій залі Лисичанського міського краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки творчих робіт студентів Брянківського коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Виставка – це творчий звіт за навчальний рік студентів коледжу – творчо обдарованої молоді Луганщини, майбутніх художників та декораторів, викладачів та дизайнерів, діячів культури та завзятих майстрів своєї справи. До експозиції увійшли близько 50 робіт, виконаних в різних жанрах живопису і графіки: пейзажі, портрети, натюрморти.

Подробнее...

Софія Родкіна здобула звання «Суперчитач міста»

Вчора, 11 березня, в бібліотеці для дітей №1 відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія 2020». Переможці І етапу конкурсу Софія Родкіна, Рената Сагадієва, Олександра Кірпіченко, Ілля Ширяєв та Марія Назарук змагалися за титул «Суперчитач міста».

За умовами конкурсу, кожному учаснику ІІ етапу потрібно було прочитати 8 книг українських та зарубіжних авторів, написати відгуки на прочитані книги у Читацькому щоденнику та виступити перед журі з презентацією однієї з прочитаних книг.

Подробнее...

У Лисичанську виступив литовський дует разом з українською співачкою Уляною Горбачевською

6 та 7 березня Новодружеська дитяча школа мистецтв та Лисичанський міський Палац культури зустрічали дует з Литви — Вероніку Повільонєне та Пятраса Вішняускаса разом з українською співачкою Уляною Горбачевською.

Гості представили святкову концертну програму «Музика на перетині фрі-джазу та фольклору», присвячену 30-й річниці відновлення незалежності Литовської Республіки.

Подробнее...

Хореографічний колектив«Starway» - серед переможців відкритого турніру «Кубок Серпантина - 2020»

 29 лютого хореографічний колектив «Starway» Лисичанського міського ПК (керівник Олександр Посошко) взяв участь у відкритому турнірі «Кубок Серпантина – 2020», який відбувся у м. Краматорськ.

За результатами турніру пари посіли наступні місця:

- Говдуненко Артем та Фатьянова Софія у різних категоріях посіли 2 перших та 1 друге місце;

- Зозуля Назар та Янголенко Вероніка 2 других місця;

- Матвійчук Володимир та Борзило Єва – 2 місце;

- Метьолкін Ігор та Чабанна Аліна - 1місце.

Подробнее...

Зіркові гості у Всесвітній день письменника в бібліотеці Лисичанська

 3 березня у Всесвітній день письменника бібліотека для дітей №1 Лисичанської ЦБС разом із читачами, учнями шкіл міста, вчителями радо зустрічали сучасних українських письменників, літературних критиків, блогерів Сергія Жадана, Сашка Дерманського, Машу Сердюк та Марію Артеменко.

Гості презентували конкурс відгуків на книжки, написані українською мовою «Читай-пиши», розповідали як писати й знімати відгуки, мотивували дітей читати і критично осмислювати прочитане.

Під час зустрічі говорили про життя і літературу, про те, як читати з захватом, аналізувати прочитане та вміти розповідати про це іншим.

Подробнее...

Відбулась обласна олімпіада з історії мистецтв

 29 лютого учні Лисичанської ДШМ № 1 та Новодружеської ДШМ взяли участь в обласній олімпіаді з історії мистецтв серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв на тему «Образотворче мистецтво України другої половини ХХ століття».

Цього року в олімпіаді взяли участь 15 учнів з 4-х мистецьких шкіл області.

За результатами творчих змагань учні викладача художнього відділу Лисичанської ДШМ № 1 Євгенії Золенко посіли наступні місця:

Подробнее...

У Новодружеській ДШМ відбувся конкурс «Юний музикант»

 Наприкінці лютого в Новодружеській ДШМ відбувся конкурс «Юний музикант» на краще виконання твору українського композитора серед учнів школи.

У репертуарі прозвучала музика відомих українських композиторів: Платона Майбороди, Якова Степового, Кирила Стеценка, Ігоря Шамо, Людмили Шукайло та ін.

Під час заходу учні грали на різних інструментах – фортепіано, синтезатор, гітара, скрипка, акордеон, баян, блок флейта, тромбон.

Подробнее...

«Gold Star Fest»

 Під такою назвою 1 березня у м. Києв відбувся VII Міжнародний фестиваль талантів, у якому взяли участь учениці Новодружеської ДШМ Дар’я Федотова та Ірина Бакай.

За результатами конкурсу дівчата посіли наступні місця:

ІІ місце - Дар`я Федотова з піснею «Буду Я» у номінації «естрадний вокал», III вікова категорія;

ІІІ місце - Ірина Бакай з піснею «Молитва за Україну» у номінації «естрадний вокал», IV вікова категорія.

Подробнее...

«Pearls of Talent»

 19 – 21 лютого учні Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 взяли участь у дистанційному Всеукраїнському фестиваль-конкурсі мистецтв «Pearls of Talent» у м. Одеса.

Захід організований Всеукраїнською громадською організацією «Спілка музикантів України» та Громадською організацією «Українська хорова асоціація».

За результатами конкурсу учні посіли наступні місця:

- номінація «Інструментальний жанр» (скрипка):

І місце - дует скрипалів у складі: Назара Колесникова та Кири Афоніної;

Подробнее...

Лисичанська бібліотека отримала книжковий подарунок зі Львова

 Цього тижня бібліотека для дітей № 1 Лисичанської централізованої бібліотечної системи отримала чудовий книжковий подарунок від львівських дітлахів.

У рамках акції «Книжки українською для бібліотек на Сході», яка проходить у Львові за підтримки інформаційно-освітнього проекту «Сонцелеви», заклади дошкільної освіти м. Львів № 180 та № 25 зібрали та надіслали близько 70 книжок для дітей Лисичанська. Це українські народні казки, книжки сучасних українських письменників, пізнавальна література видавництв «Пегас», «Белкар-книга», «Рідна школа», видавництво «Старого Лева» та інші.

Подробнее...