Останній дзвоник - 2026: заклади освіти Лисичанської громади завершили навчальний рік

Сьогодні у закладах освіти Лисичанської міської територіальної громади пролунав Останній дзвоник, який оголосив завершення навчального року.

Попри складні умови сьогодення, воєнний стан та дистанційний формат навчання, освітня спільнота громади продовжує демонструвати згуртованість, стійкість і прагнення до знань. Цьогоріч навчання завершили 4536 здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти нашої громади.

Особливим цей день став для випускників, які перегортають шкільну сторінку та вирушають назустріч новому етапу життя. У 2026 році свідоцтва про здобуття базової середньої освіти отримають 554 випускники 9-х класів, серед яких 44 учні — свідоцтва з відзнакою. Повну загальну середню освіту здобули 454 випускники 11-х класів, із яких 45 учнів нагороджені золотими та срібними медалями й отримають свідоцтва з відзнакою.

Дорогі випускники! Нехай здобуті знання, наполегливість і віра у власні сили допоможуть вам реалізувати плани, знайти своє покликання та гідно будувати майбутнє України.

Щиро вдячні педагогічним працівникам за професіоналізм, витримку, відданість своїй справі та підтримку дітей в непростих умовах.