Як стати офіцером української армії?

Якщо в майбутньому Ви бачите себе офіцером Збройних Сил України і Вас приваблює професія Захисника Вітчизни, то Вас зацікавить ця інформація.

На навчання до вищих військових навчальних закладів (далі ВВНЗ) за кошти Державного бюджету для здобуття ступеня «бакалавра» з присвоєнням офіцерського військового звання приймаються на перший курс на денну форму навчання:

— особи з повною загальною середньою освітою віком від 17 до 21 років (в тому числі ті, яким 17 років виповнюється у рік зарахування на навчання);

— військовозобов’язані — віком до 23 років.

Приваблюючі переваги:

— навчання є БЕЗОПЛАТНИМ;

— повне державне забезпечення;

— гарантоване дотримання соціальних і матеріально-побутових умов під час навчання;

— після навчання випускники гарантовано забезпечуються робочими місцями, мають відповідні соціальні пільги.

Попередня професійна діагностика і відбір вступників з числа цивільної молоді та оформлення документів здійснюється у військових комісаріатах до 10 червня року вступу.

Вступники особисто подають заяву до міського військового комісаріату за місцем проживання у період з 1 січня до 1 червня року вступу, а саме 2015 року.

Тобто зволікати не варто! Звертайтесь до Лисичанського міського військового комісаріату.

У заяві зазначається:

— прізвище, ім’я, по батькові, рік, місяць і день народження;

— поштовий індекс, адреса місця проживання та номер мобільного телефону;

— обраний вищий військовий навчальний заклад та напрям підготовки;

— перелік конкурсних предметів, з яких вступник зареєструвався для проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

До заяви додаються відповідні документи.

Перед направленням до ВВНЗ всі кандидати з осіб цивільної молоді проходять первинний медичний огляд у міському військовому комісаріаті, а повторний — в обласному військовому комісаріаті із заповненням картки медичного огляду тих, хто вступає до вищого військового навчального закладу Міністерства оборони України чи військового навчального підрозділу вищого навчального закладу України.

На кандидатів до вступу оформляються медичні документи, а також за результатом попередньої професійної діагностики — картка професійного відбору.

Документи на відібраних кандидатів міські військові комісаріати подають до обласних, а останні — до ВВНЗ не пізніше 20 червня року вступу.

Особи, які вступають до ВВНЗ для проходження військової служби на посадах осіб офіцерського складу, обов’язково складають вступні випробування:

— психологічне обстеження;

— оцінку рівня фізичної підготовленості;

— медичний огляд військово-лікарською комісією.

Також, проводиться відбір кандидатів до військових коледжів сержантського складу вищих військових навчальних закладів для підготовки за державним замовленням військових фахівців і здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».

Військові коледжі здійснюють підготовку громадян України для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України.

Бажаючих вступати до ВВНЗ для більш поглибленого ознайомлення з умовами вступу та оформлення документів просимо звертатися до Лисичанського міського військового комісаріату з понеділка по п’ятницю за адресою: м. Лисичанськ, вул. Мічуріна, буд.22, (проїзд маршрутом № 111 «Центральний ринок — завод «Пролетарій» до кінцевої зупинки).

Телефон чергового військкомату: 0509788741.

Громадян призовного віку, які проживають у населених пунктах Попаснянського району Луганської області, які знаходяться під контролем Української армії просимо звертатися до Лисичанського міського військового комісаріату!

Сіка Р.Л., військовий комісар Лисичанського міського військового комісаріату