До уваги отримувачів державної соціальної допомоги

До уваги отримувачів державної соціальної допомоги Виплата всіх видів державної соціальної допомоги потребує дієвого контролю за цільовим використанням цих коштів. Контроль за правильністю надання державної соціальної допомоги та використання коштів Державного бюджету України здійснює управління праці та соціального захисту населення безпосередньо та через державних соціальних інспекторів.

В І кварталі 2019 року державними соціальними інспекторами було здійснено 367 перевірок достовірності наданих відомостей про доходи та майновий стан отримувачів державної соціальної допомоги та членів сім’ї.

Подробнее...

З 1 квітня запроваджено додатковий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України  від 13.03.2019 № 250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям».

Відповідно до постанови з 1 квітня 2019 року запроваджено додатковий вид соціальних виплат допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною. Така допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до органу соціального захисту населення та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

Подробнее...

Пройшло чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Вчора, 27 березня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги під головуванням заступника міського голови Максима Головньова, за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, які входять до складу комісії.

Під час засідання членами комісії було розглянуто 47 заяв, з них:

Подробнее...

Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Сьогодні, 3 квітня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську, які входять до складу комісії.

Подробнее...

Про надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги

15 березня відбувся черговий плановий виїзд до міста  Лисичанськ спеціалістів медико-технічної бригади Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП).

Під час якого близько 50 жителів нашого міста та довколишніх населених пунктів отримали наступні послуги: огляд і консультація лікарів-ортопедів, зняття мірок спеціалістами, оформлення замовлень, проведення примірки виробів та видача готової продукції.

Подробнее...

У міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

29 березня у Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Максима Головньова відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280.

Подробнее...

В Лисичанську відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

13 березня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

Подробнее...

Про повідомну реєстрацію колективних договорів у січні-лютому 2019 року

Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013 р. № 115, та делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом січня-лютого 2019 року здійснена повідомна реєстрація 1 колективного договору між керівництвом підприємств, установ, організацій та професійними спілками (трудовими колективами) та 11 змін та доповнень до колективних договорів.

Подробнее...

Щодо виплати житлових субсидій готівкою

Урядом удосконалено систему виплати громадянам-споживачам житлово-комунальних послуг житлових субсидій.

Відповідно до прийнятої постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», з березня 2019 року запроваджується надання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі, тобто субсидія виплачуватиметься грошима безпосередньо громадянам.

Подробнее...

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1, 2, 3 категорій

Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» громадяни, віднесені до 1 і 2 категорій мають право на медичне обслуговування, а саме:

1) безплатне придбання ліків за рецептами лікарів;

2) безплатне позачергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них, що визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я).

Подробнее...

Еще статьи...

  1. Щодо легалізації зайнятості населення
  2. Про стан заборгованості із виплати заробітної плати по м. Лисичанську
  3. В УТСЗН пройшло чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги
  4. Щодо проведеного перерахунку житлових субсидій
  5. Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги
  6. Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги
  7. З 1 січня в Україні зросла мінімальна зарплата
  8. Щодо призначення субсидії на придбання скрапленого газу і твердого побутового палива
  9. У міській раді відбулося засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення
  10. Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги