Медичне обстеження для жителів громади: у Київському шелтері провели діагностику здоров'я
- Життєстійкість
- 01.06.2026
Днями в гуртожитку Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, де проживають ВПО громади та яким опікується Лисичанська МВА, відбулася зустріч із представниками Луганського обласного медичного центру соціально небезпечних інфекційних хвороб.
Під час зустрічі понад 50 жителів пройшли рентгенобстеження. Також спеціалісти провели тестування на ВІЛ, вірусні гепатити B та C, виміряли рівень цукру в крові та артеріальний тиск у понад 25 осіб.
Такі заходи дозволяють вчасно виявити ризики для здоров’я та отримати необхідну консультацію лікарів.
Щиро вдячні фахівцям Луганського обласного медичного центру соціально небезпечних інфекційних хвороб за професійну роботу та допомогу в забезпеченні медичних потреб наших земляків.
