• Лисичанський міський відділ Філії Державної установи «Центр пробації» Луганській області
 • Адреса: вул. ім. В. Сосюри, 347, м. Лисичанськ, 93113
 • Телефон: (095) 536-16-92
 • Електронна скринька: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. @Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 • Графік роботи:
 • понеділок – четвер: 09:00 – 18:00;
 • п’ятниця: 09:00 – 16:45;
 • обідня перерва: 13:00 – 13:45;
 • вихідний: субота, неділя.
 • Начальник відділу - 
 

Відповідальність - крок до дорослості

Традицією стала плідна та тісна співпраця між Лисичанським міським відділом філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області та волонтером пробації Іриною Кохановською.

Так, 12 листопада на базі Лисичанського міського відділу волонтером пробації Іриною Кохановською був проведений виховний захід на тему: «Розширення відповідальності».

До заходу були залучені неповнолітні суб’єкти пробації, які перебувають на обліку відділу.

Подробнее...

Волонтери пробації

Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття.

Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, в Україні у 2015 році створено систему пробації.

Уповноважені органи пробації працюють з такими категоріями громадян, як:

 • — обвинувачені, стосовно яких органом пробації готується досудова доповідь;
 • — особи, засуджені до покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт;
 • — особи, яким покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк замінено покаранням у виді громадських робіт або виправних робіт;

  Подробнее...

  Запобігання алкогольної та наркотичної залежності

   На виконання Меморандуму про співпрацю між Лисичанським відділом пробації та Громадською організацією «НАДІЯ-НП», 27 липня до відділу пробації завітали представники Громадської організації «НАДІЯ-НП» з метою роз’яснення негативного впливу спритних напоїв на життя людини, наслідків вживання наркотиків.

  Для суб’єктів пробації було проведено лекцію на тему: «Запобігання алкогольної та наркотичної залежності», під час якої розповідалось про причини вживання алкоголю та наркотиків (цікавість, відсутність інтересів у житті, тиск суспільства, доступність, нудьга, прагнення до свободи та незалежності), вплив на здоров’я та життя людини, небезпеку для суспільства, види наркотичних засобів, наслідки вживання наркотиків та алкоголю.

  Подробнее...

Скажи «НІ» агресивній поведінці!

Під таким гаслом, сьогодні, 22 вересня, на базі Лисичанського міського відділу філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області для клієнтів на пробації пройшов психологічний тренінг. Захід відбувся завдяки підтримці ПРООН та громадської організації «ЗБУДУЙ СЕБЕ САМ». Тренінг провела волонтер пробації Ірина Кохановська.

До заходу були залучені суб’єкти пробації, у яких після проведення оцінки ризику була виявлена криміногенна потреба «Контроль над поведінкою та мисленням».

Подробнее...

Краще остерігатися, аніж потім лікуватися

Лисичанський відділ пробації продовжує свою плідну та багаторічну співпрацю з Лисичанським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Так, 15 червня у Лисичанському міському відділі спільно з працівниками центру для суб’єктів пробації була організована та проведена лекція на тему: «Інфекції, які передаються статевим шляхом. Гепатити, туберкульоз».

Подробнее...

Працюємо разом задля спільної справи!

Державна установа «Центр пробації» поліпшує матеріально-технічне забезпечення працівників органів пробації на регіональному рівні. У межах бюджетних видатків було закуплено 150 багатофункціональних пристроїв.

Так, 18 серпня, Лисичанський відділ пробації отримав 2 багатофункціональні пристрої, які покращать технічні умови персоналу пробації для роботи з Реєстром засуджених та осіб, узятих під варту.

Подробнее...

Захист і безпека очима дітей

 1 червня Лисичанський відділ пробації приєднався до святкування Міжнародного дня захисту дітей. В Україні святу виповнюється вже 22 роки. А у всьому світі його відзначають вже 61 рік із однією метою: захистити дітей всієї планети від різних бід (насильства, голоду, неможливість отримання освіти, медобслуговування та ін.).

Лисичанський відділ пробації продовжує плідно співпрацювати з Товариством Червоного хреста України. Так, 1 червня з нагоди святкування Дня захисту дітей у Лисичанській міській організації Червоного хреста України був проведений виховний захід на тему: «Захист і безпека очима дітей».

Неповнолітнього, який знаходиться на пробації, привітали зі святом та розповіли про історію становлення цього свята, про звичаї та традиції святкування в різних країнах, про допомогу, яку може надати міська організація «Червоний хрест» у вирішенні різних життєвих проблем.

Подробнее...

Увага! Лисичанський підрозділ пробації працює за новим графіком

Лисичанський міський відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області інформує, що з 14 серпня 2020 року Лисичанський підрозділ пробації працює за новим графіком:

понеділок — четвер: з 8.00 до 17.00 (перерва 12.00 — 12.45);

п’ятниця: з 8.00 до 15.45 (перерва 12.00 — 12.45).

Лисичанський міський відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області

Працівники Лисичанського відділу пробації вшанували пам'ять жертв Чорнобильської катастрофи

 8 грудня 2016 року Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй ухвалила резолюцію, якою проголосила 26 квітня Міжнародним днем пам'яті про Чорнобильську катастрофу.

Чорнобильська катастрофа – техногенна екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена двома тепловими вибухами і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території України (колишньої УРСР), в ніч на 26 квітня 1986 року.

Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Близько 200 000 осіб було евакуйовано із зон забруднення.

Подробнее...

Поговоримо про пробацію

Буває так, що у житті людини «щось пішло не так» і вона вчинила злочин. Безперечно, вона повинна понести покарання. Покарання призначається судом не для того, щоб зруйнувати життя людини, а для того, щоб відновити справедливість і створити умови, за яких така людина не буде вчиняти злочини.

Існує багато обставин, які не виправдовують таку людину, але дають суду підстави не запроторювати її у в’язницю. Адже поведінка такої особи не несе значної небезпеки життю і здоров’ю інших. Для цього існують покарання, не пов’язані з позбавленням волі. Людину залишають відбувати покарання в умовах вільного суспільства, покладаючи на неї певні обмеження та обов’язки.

Саме для цього у світі вже багато років існує служба пробації.

Подробнее...

До уваги суб'єктів пробації!

Лисичанський міський відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області інформує осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, про те, що з 15 квітня 2020 року на базі Луганського обласного центру соціально-психологічної допомоги відновила роботу регіональна «гаряча лінія» з питань запобігання та протидії домашньому і ґендерно обумовленому насильству та дискримінації за ознакою статі.

Номер регіональної «гарячої лінії» (066) 915-72-00 (тарифікація дзвінків згідно з тарифом оператора). Графік роботи: понеділок — п’ятниця, 08.00 — 17.00 (перерва з 12.00 по 13.00).

Подробнее...