• Лисичанський міський відділ Філії Державної установи «Центр пробації» Луганській області
  • Адреса: вул. ім. В. Сосюри, 347, м. Лисичанськ, 93113
  • Телефон: (095) 536-16-92
  • Електронна скринька: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. @Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • Графік роботи:
  • понеділок – четвер: 09:00 – 18:00;
  • п’ятниця: 09:00 – 16:45;
  • обідня перерва: 13:00 – 13:45;
  • вихідний: субота, неділя.
  • Начальник відділу, майор внутрішньої служби Шаммієва Наталія Василівна
 

До уваги суб'єктів пробації!

Лисичанський міський відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

З 18 березня 2020 року:

— скасовані групові заходи;

— відсутнє транспортне сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;

Подробнее...

Скажи «НІ» девіантній поведінці

Під таким гаслом, вчора, 12 березня у Лисичанському відділі пробації для клієнтів на пробації молодіжного віку відбувся психологічний тренінг на тему: «Інвентаризація сприйняття підлітками вплив девіантної поведінки на всі сфери життєдіяльності».

Захід відбувся в рамках договору між Лисичанський відділом пробації та Іриною Кохановською щодо провадження волонтерської діяльності, пов’язаною з пробацією.

Метою тренінгу стало сприяння усвідомленню учасниками поняття «девіантна поведінка», акцентування уваги на проблемі ризикованої поведінки та її наслідків для життя людини, формування навичок прийняття відповідальних рішень; профілактика наркоманії та агресивної поведінки.

Подробнее...

Шануємо історію нашої славетної держави

Лисичанський відділ пробації продовжує плідну співпрацю з Сєвєродонецьким місцевим центром з надання безплатної вторинної правової допомоги.

22 січня фахівцями відділу пробації спільно з начальником відділу «Лисичанське бюро правової допомоги» Тетяною Лютою для суб’єктів пробації був проведений виховний захід з нагоди святкування Дня Соборності України.

Подробнее...

Ефективна взаємодія - запорука безпечного суспільства!

Під таким гаслом відбулась робоча зустріч між головою Лисичанського міського суду Андрієм Березіним та начальником Лисичанського відділу пробації Наталією Шаммієвою.

Захід мав на меті удосконалити, зробити більш ефективною співпрацю відділу пробації з судом для якісної протидії вчинення клієнтами на пробації нових кримінальних та адміністративних правопорушень.

Подробнее...

Різдвяне диво

Різдво Христове — одне із найбільш урочистих та радісних церковних свят. Любов, котру принесло на землю Різдво, зобов’язує нас до внутрішнього відродження, до оновлення усього сущого: людини, сім’ї, нації, держави, всесвіту. Це свято — як нове очищення, воно виводить нас з темряви до світла, зцілює духовно, об’єднуючи в єдину могутню християнську родину.

9 січня у Лисичанському відділі пробації, завдяки допомозі міжнародного благодійного фонду «Калеб-Динсте», дітей багатодітної родини, мати яких знаходиться на пробації, привітали зі святом. Діти дуже зраділи солодким подарункам.

Подробнее...

В Лисичанському відділі пробації відзначили п’ятиріччя прийняття Закону України «Про пробацію»

З нагоди 5-ї річниці прийняття Закону України «Про пробацію», лисичанські пробаціянти публічно звітували про результати своєї діяльності.

Присутність партнерів пробації на даному урочистому заході була не випадковою, адже Лисичанський відділ пробації співпрацює з 20 громадськими та державними організаціями. Саме за допомогою наших партнерів вирішуються криміногенні потреби суб’єктів пробації, які негативно впливають на їх життя та вчинки. Дуже приємно відзначити, що громадським та державним організаціям міста Лисичанська небайдужа доля осіб, які перебувають на пробації, і це не просто слова, а впевнені спільні дії задля досягнення спільної мети — безпеки суспільства.

Подробнее...

З вірою у диво

День Святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку. Тому малюки вірять у диво, здійснене Святим Миколаєм і вчаться в Святого бути милосердними.

Лисичанський відділ пробації продовжує плідно співпрацювати з Товариством Червоного хреста України. Так, 19 грудня, з нагоди святкування Дня Святого Миколая у Лисичанській міській організації Червоного хреста України був проведений культурно-просвітницький захід.

Подробнее...

Маленьке свято великої служби

5 лютого 2015 року Верховною Радою України було прийнято Закон «Про пробацію», чим було започатковано діяльність служби пробації. У цьому році служба пробації України святкувала своє п’ятиріччя.

Пробація — це система заходів кримінально-правового реагування, які альтернативні покаранню у виді позбавлення або обмеження волі. У світі вона існує вже більше 200 років, але для України це відносно нова система, адже Закон «Про пробацію» був ухвалений в 2015р.

Подробнее...

Ми проти насильства

У сучасному світі проблема насильства залишається вкрай актуальною. Насильство — це проблема не окремої людини або родини, а всього суспільства. Саме насильство відбирає у людини свободу, псує життя, руйнує родину, шкодить здоров’ю.

Вчора, 9 грудня, Лисичанський відділ пробації приєднався до відзначення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Працівники відділу разом з підобліковими відвідали відкриття муралу у м. Лисичанськ.

Подробнее...

Життєві цінності

Неповнолітні правопорушники в Україні потребують особливої уваги з боку держави в цілому та працівників пробації зокрема.

Так, 27 січня у Лисичанському відділі пробації для неповнолітніх суб’єктів пробації був організований виховний захід у формі пізнавальної гри на тему: «Життєві цінності».

Метою заходу було сприяння усвідомленню учасниками поняття «загальнолюдські цінності», акцентування уваги на проблемі ризикованої поведінки та її наслідків для життя людини, формування навичок прийняття відповідальних рішень; вироблення власного ставлення до життєвих цінностей; виховувати повагу до цінностей кожної людини.

Подробнее...

Забезпечуємо безпеку суспільства

Лисичанський відділ пробації продовжує плідно співпрацювати з Лисичанським відділом поліції. Так, 26 листопада, з метою мінімізації факторів ризику вчинення клієнтами пробації повторних кримінальних та адміністративних правопорушень, до проведення виховного заходу на тему: «Запобігання вчинення повторних адміністративних та кримінальних правопорушень» приєдналась дільничний офіцер поліції сектору превенції Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області капітан поліції Марина Полякова.

Подробнее...