Зайнятість та працевлаштування непрацюючих осіб молодіжного віку

На обліку Лисичанського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Луганськй області перебуває 315 засуджених, з яких 190 осіб молодіжного віку, 5 осіб неповнолітнього віку та особи середнього та пенсійного віку.

На превеликий жаль, на сьогоднішній день, людині важко знайти офіційну роботу, а тим паче, засудженій особі. Працівники Лисичанського МВ КВІ разом з працівниками Лисичанського центра зайнятості роблять все можливе для вирішення цієї проблеми. А саме, усім бажаючим засудженим надають направлення до Лисичанського центра занятості, проводять спільні семінари, лекції на які запрошують засуджених осіб.

Так, з метою працевлаштування та зайнятості непрацюючих осіб молодіжного віку, 29 вересня, спільно з начальником Лисичанського центра занятості Тетяною Соколко, для неповнолітніх засуджених була проведена лекція на тему: «Зайнятість та працевлаштування непрацюючих осіб молодіжного віку». Засуджені, отримали необхідну інформацію для офіційного працевлаштування, отримали відповіді на свої запитання.

Отже, головна наша мета — допомогти кожному, хто цього потребує.

Інспектор Лисичанського МВ КВІ УДПтС України в Луганській області капітан внутрішньої служби Шаммієва Н.В.