Краще остерігатися, аніж потім лікуватися

Лисичанський відділ пробації продовжує свою плідну та багаторічну співпрацю з Лисичанським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Так, 15 червня у Лисичанському міському відділі спільно з працівниками центру для суб’єктів пробації була організована та проведена лекція на тему: «Інфекції, які передаються статевим шляхом. Гепатити, туберкульоз».

Метою виховного заходу було ознайомити суб’єктів пробації із симптомами туберкульозу, видами інфекцій, які передаються статевим шляхом; шляхами передавання та профілактики гепатиту; розвивати пізнавальний інтерес до способів запобігання та профілактики інфекційних захворювань, туберкульозу, гепатиту; виховувати дбайливе ставлення до свого здоров’я, бажання вести здоровий спосіб життя.

У заході взяли участь суб’єкти пробації, для яких тема лекції була актуальною та цікавою.

З метою моніторингу стану здоров’я, встановлення факторів ризику та ризикованої поведінки щодо виявлення осіб, які потребують проведення діагностики вищевказаних захворювань і подальшого лікування, було проведено анонімне тестування серед клієнтів на пробації, які брали участь у заході.

Захід пройшов в атмосфері довіри та взаєморозуміння.

Наприкінці лекції фахівець із соціальної роботи Кристина Сізова підсумувала: «Кожна людина повинна бути проінформована про серйозність та небезпечність інфекцій, які передаються статевим шляхом, гепатитів, туберкульозу та повинна розуміти, що чинити опір цим хворобам можливо і потрібно. Краще остерігатися, аніж потім лікуватися. Чим раніше ці захворювання виявлені, тим ефективніше їхнє лікування. Пам’ятайте: ваше здоров’я та здоров’я ваших близьких тільки у ваших руках!».

Лисичанський міський відділ філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області