Більше 9 мільйонів перераховано особам Лисичанської міської виконавчої дирекції Луганського обласного відділення ФСС з ТВП

Головним завданням Лисичанської міської виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності було і залишається своєчасне та в повному обсязі фінансування підприємств, установ та організацій міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля на виплату допомоги застрахованим особам.

Кожен працюючий, а їх у Лисичанську, Новодружеську, Привіллі налічується понад 23 тисяч, має право на отримання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду.

Так, з початку року, на виплату гарантованих державою соціальних допомог громадянам перераховано понад 9 мільйонів гривень, в тому числі по тимчасовій непрацездатності — 7,7 мільйонів та на допомогу по вагітності та пологах працюючим жінкам — 1,4 мільйонів.

Не залишились без уваги і роботодавці, які звернулися за фінансуванням на поховання застрахованих осіб працездатного віку. З початку року на надання таких виплат спрямовано 24,2 тисячі гривень.

Всі підприємства, установи, організації та фізичні особи-підприємці отримують фінансування від Фонду в повному обсязі і в терміни передбачені законодавством.

Директор Лисичанської міської ВД ЛОВ ФСС з ТВП В. В. Масуліс