Відпочинок та оздоровлення дітей у період весняних шкільних канікул в санаторії-профілакторії "Перемога"

Лисичанська міська ВД ЛОВ ФСС з ТВП повідомляє, що згідно листа Виконавчої дирекції Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 02.03.2017 р. № 05-07-433, санаторій-профілакторій «Перемога», запрошує на період весняних канікул усіх школярів на оздоровлення та відпочинок, починаючи з 26.03.2017 р. по 09.04.2017 р.

Беззаперечна перевага пропозиції — це можливість оздоровитись в унікальному місці м. Миколаєва серед сосен, біля водного простору Дніпро-Бузького лиману, весело та організовано провести дозвілля.

Культурно-розважальна програма розроблена та організована з урахуванням досвіду організації дитячого відпочинку в санаторії-профілакторії «Перемога» під час осінніх та зимових шкільних канікул досвідченими вожатими та психологом, спрямована на покращення концентрації дитячої уваги і підвищення здатності до навчання, розвиток комунікації дітей в колективі, поліпшення творчих та інтелектуальних навичок дітей.

За час перебування в закладі діти набудуть багаж яскравих вражень, приємних спогадів та купу нових знань та вмінь!

Відпочиваючи в санаторії-профілакторії «Перемога» дитина:

— отримає драйв від цікавих і захоплюючих квестів;

— вдосталь награється в спортивні ігри (волейбол, футбол);

— проникнеться командним духом за допомогою командоутворюючих змагань та ігор;

— навчиться правильно збирати і розбирати намет;

— отримає основи знань зі спортивного орієнтування;

— розкриє свій творчий потенціал, завдяки спеціально розробленим майстер-класам та конкурсам;

— побуває в гостях у давніх еллінів (екскурсія в національний заповідник «Ольвія»).

Все це наповнить канікули в с/п «Перемога» незабутніми враженнями.

Крім цього, для дітей за спеціальною програмою розроблені оздоровчі заходи. Оздоровлення в соляній кімнаті, штучний мікроклімат якої є унікальним методом лікування і профілактики захворювань (хронічного бронхіту, наслідків перенесення пневмонії, бронхіальної астми), аромотерапія, кисневі пінки, інгаляції, масаж й тренування, лікувальна фізкультура (приділяється увага сколіозу, плоскостопості), прогулянки на свіжому повітрі.

Проживання в двомісних кімнатах з усіма зручностями та п`ятиразове калорійне харчування (за необхідності — дієтичне) сприятимуть комфортному відпочинку та оздоровленню дітей у санаторії.

В закладі функціонує послуга безкоштовної зони Wi-Fi, працює бібліотека, тренажерний, концертний зали та зал лікувальної фізкультури.

Для безпечного оздоровлення та відпочинку територія санаторію-профілакторію огороджена, охороняється цілодобово.

Тривалість оздоровчої зміни від 5 до 9 календарних днів (за бажанням батьків та дітей), вартість одного дня перебування в закладі — 330,00 грн.

Не втрачайте можливість оздоровити своїх дітей та наповнити їх життя новими враженнями!

Довідки за тел. (0512)58-09-89; 58-09-98; (050)937-06-94, (093)215-88-08; (067)705-71-12.

Директор Лисичанської міської ВД ЛОВ ФСС з ТВП Вікторія Масуліс