До уваги страхувальників

Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області повідомляє наступне: відповідно до п. 4 розділу VII Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999р. № 1105-XIV, Фонд соціального страхування України утворюється шляхом злиття Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Фонд соціального страхування України та його робочі органи є правонаступниками Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (п. 5 розділу VII Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 р. № 1105-XIV).

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області здійснено державну реєстрацію 10 відокремлених підрозділів управління на підконтрольній українській владі території.

Страхувальники, які зареєстровані на тимчасово окупованій території та не перемістилися на підконтрольну українській владі територію не мають можливості виконувати зобов’язання, визначені Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

З метою забезпечення умов для виконання страхувальниками своїх обов’язків Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області визначені відділення, якими до закінчення проведення антитерористичної операції у Луганській області, буде забезпечена робота зі страхувальниками, які знаходяться на тимчасово окупованій території.

З метою актуалізації даних щодо зміни території обслуговування Лисичанським міськім відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області будуть обслуговуватись слідуючи території: м. Луганськ, м. Олександрівськ, м. Ювілейний, м. Лутугине, Лутугинський район, смт. Слов’яносербськ, Слов’яносербький район. Страхувальники, які зареєстровані на даних територіях можуть надавати звіт щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів та звіт по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням за формою Ф4-ФСС з ТВП особисто або надсилати електронною поштою за адресою: Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, буд. 347, 3-ій поверх, електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , телефон для довідок: (06451) 42757, у строк до 20 жовтня 2017 року. Надалі звітність необхідно надавати до 20 числа місяця, наступного за звітним періодом.

Заступник начальника відділення — начальник відділу обліку страхувальників та контрольно-ревізійної роботи В. В. Масуліс