Про внесення змін до довідки страхувальника

cf783b1bda2053527119b788a7650296Забезпечення застрахованих осіб путівками до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів здійснюється відповідно до Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — Порядок), затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 р. № 12. Відповідно до п. 4.12 Порядку путівка до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу видається безкоштовно лікувально-профілактичним закладом застрахованій особі згідно з висновком відбіркової комісії лікувального закладу, у якому вона перебуває на стаціонарному лікування, щодо направлення хворих до реабілітаційних відділень за наявності довідки страхувальника згідно з додатком 4 до цього наказу.

З 01 серпня 2017 року Фонд соціального страхування, як правонаступник Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, в повному обсязі здійснює функції та завдання, визначені Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 р. № 1105-XIV, зокрема надання соціальних послуг застрахованим особам та членам їх сімей.

Відповідно до вищесказаного, повідомляємо про зміну форми довідки страхувальника для отримання путівки до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу (додається). В подальшій роботі необхідно використовувати форму довідки із внесеними змінами.

За всіх питань звертатись за адресою: Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, буд. 347, 3-ій поверх.

Начальник відділу медико-соціальних послуг Н. І. Мікава