Лисичанськне міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області інформує

З 01 жовтня 2018 року запроваджено нові підходи щодо надання застрахованим особам допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах, на поховання та окремих виплат потерпілим на виробництві.

Зміни направлені на посилення соціального захисту працевлаштованих у частині прискорення строків отримання матеріального забезпечення, зменшення навантаження на роботодавців та мінімізацію перевірок.

Здійснення робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України (далі — Фонд) попереднього контролю правильності нарахування виплат ще до фінансування виплат забезпечить цільове використання коштів та відмінить застосування санкцій до страхувальника.

Уведення в дію нової форми заяви-розрахунку, яка розширена відомостями щодо виду зайнятості, страхового стажу, пільг постраждалих на ЧАЕС, більш повною інформацією щодо листка непрацездатності, дає можливість упередити помилки при визначенні розміру допомоги та страхових виплат.

Введення системи інформування роботодавцем робочих органів виконавчої дирекції Фонду про здійснені виплати застрахованим особам зменшить ризик можливих затримок.

Також страхувальнику надана можливість подавати заяви-розрахунки до робочого органу виконавчої дирекції Фонду в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису.

Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області (далі — відділення) проводить роз’яснювальну роботу серед страхувальників щодо застосування норм чинного законодавства, а з 01 жовтня 2018 року прийом та фінансування заяв-розрахунків проводить з урахуванням нових правил.

У відділенні сформовано пакет документів, який складається зі зразків заяви-розрахунку (в різних форматах), протоколу комісії із соціального страхування, договору на подання документів в електронному вигляді, інструкції щодо їх заповнення та інформаційної довідки для страхувальників.

За бажанням страхувальника ця інформація надсилається на електронну адресу або записується на електронні носії. Також постійно надаються консультації під час особистого звернення страхувальника. На стендах відділення та Пенсійного фонду розміщена інформаційна довідка та контактні телефони відділення й управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області.

Заступник начальника відділення — начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Юлія Гончарова