Фонд соціального страхування України у Луганській області співпрацює з ЦНАП

 Представник Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області кожного другого вівторка місяця з 09:00 до 11:00 вестиме прийом громадян в Управлінні адміністративних послуг Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації, яке знаходиться за адресою: м. Лисичанськ, вул.Гетьманська, б. 63.

Мешканці територіальної громади можуть отримати довідникову інформацію, консультування щодо законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а саме: щодо реалізації державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, медичного страхування, профілактики нещасних випадків та у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

Також можна отримати перелік документів, необхідних для надання матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг.

Крім того надається консультування щодо:

  • — призначення страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей;
  • — призначення матеріального забезпечення застрахованим особам;
  • — призначення витрат на медичну та соціальну допомогу потерпілим на виробництві.

Разом з тим надаються роз’яснення щодо лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань та травм, а також щодо прав, обов’язків та відповідальності застрахованих осіб.

Попередній запис для отримання послуг, пов’язаних з видачею документів, здійснюється за телефоном 0645170990

Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області