Про забезпечення дітей застрахованих осіб новорічними подарунками

Лисичанська міська виконавча дирекція Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності продовжує роботу до привітання солодкими подарунками дітей застрахованих осіб перед новорічними святами.

Механізм планування, отримання та видача дитячих новорічних подарунків передбачений Порядком придбання та забезпечення новорічними подарунками дітей застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженим постановою правління Фонду від 25.10.2007 № 48.

Кожна застрахована особа (батько, мати, усиновлювач, опікун/піклувальник) має право отримати в поточному році лише один новорічний подарунок за рахунок коштів Фонду на дитину, якій станом на 1 січня 2014 року не виповнилося 14 років. Отримати його можна тільки за основним місцем роботи.

Закупівля новорічних подарунків для всіх регіонів України здійснюється централізовано Виконавчою дирекцією Фонду, а видачу забезпечують — міські та міжрайонні виконавчі дирекції обласних відділень за місцем обліку страхувальника. Новорічний подарунок, придбаний страхувальником або застрахованою особою самостійно, за кошти Фонду не оплачується.

Здається, до свят ще далеко. Але, керівникам та головам комісій (уповноваженим) із соціального страхування підприємств, установ, організацій, фізичним особам-підприємцям слід подбати вже тепер про забезпечення дітей застрахованих осіб дитячими новорічними подарунками за рахунок коштів Фонду та терміново подати заявку.

За більш детальною інформацією звертатися за адресою: м. Лисичанськ, пр. Леніна, 127 або за телефонами: 41281, 41285, 41287, 72266.

В. В. Масуліс, директор Лисичанської міської ВД ЛОВ ФСС з ТВП