• Лисичанське міське управління Головного управління ДСНС у Луганській області
  • Адреса: вул. ім. В.Сосюри, 324, м. Лисичанськ, Луганська обл. 93100
  • Телефон: (251) 7-04-01
  • Факс: (251) 7-56-36
  • Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
  • Начальник Лисичанського міського управління ГУ ДСНС у Луганській області,
  • підполковник служби цивільного захисту Гречихін Олег Володимирович
  •  

Співробітники держслужб міста проводять спільні рейди з метою запобігання виникненню пожеж в екосистемах

Протягом квітня співробітниками Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області та Лисичанського відділу поліції ГУНП у Луганській області проводяться рейди у приватному секторі міста Лисичанськ з метою запобігання виникненню пожеж в екосистемах.

Під час спільних рейдів співробітники роз’яснюють громадянам про адміністративну відповідальність, до якої вони можуть бути притягнуті, у разі випалювання на відкритих територіях стерні, сміття, гілок, а також нагадують про шкоду екосистемі, яку наносять люди розводячи багаття на власних присадибних дільницях.

Подробнее...

У Лисичанську рятувальники провели навчання з відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації

12 квітня на базі Лисичанського центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) рятувальники провели навчання з відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Подробнее...

Масштабні навчання держслужб міста з відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на виборчій дільниці

21 березня на базі Лисичанського центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю Лисичанської міської ради рятувальники спільно із поліцейськими та працівниками екстреної медичної допомоги провели навчання з відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на виборчій дільниці.

Подробнее...

«Вогонь друг, вогонь – ворог»

За такою назвою, минулої п’ятниці, 12 квітня, учні 2-А класу Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 показали театралізовану виставу за мотивами казки братів Грімм «Бременські музиканти».

Серед глядачів був і головний фахівець організаційного сектора Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області, майор служби цивільного захисту Оксана Тамашевська.

Подробнее...

Професіографічна екскурсія в ДСНС

15 березня на професіогрфічну екскурсію до співробітників ДПРЧ-9 завітали учні закладів загальної середньої освіти № 6, 7, 25, 26 та гімназії міста Лисичанська.

Учні отримали цікаву і корисну інформацію від рятівників про справжні пожежні машини новітнього зразка, спецодяг рятувальників та знаряддя праці.

Подробнее...

Увага! Знайдено вибухонебезпечний предмет!

В черговий раз, 6 квітня, у м. Привілля по вул. Дружби поруч з будинком 11, місцевим мешканцем у господарчому приміщенні був знайдений вибухонебезпечний предмет, а саме: мінометну міну калібру 82 мм часів Другої світової війни.

Чоловік одразу зателефонував до поліції та ДСНС. Протягом доби були проведені відповідні заходи щодо знешкодження мінометної міни.

Подробнее...

Пам'ятка про заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях

I. Загальні положення.

У даній пам’ятці визначено вимоги пожежної безпеки до виборчих дільниць у період проведення виборчої кампанії.

Відповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, яким належать ці приміщення, а за додержання протипожежного режиму – на голів комісій.

Подробнее...

Здійснено перевірку справності протипожежного водопостачання

З метою забезпечення оперативної готовності підрозділів ДСНС у м. Лисичанськ до будь яких надзвичайних подій під час проведення другого туру виборів Президента України 21 квітня 2019 році, співробітники ДПРЧ-9, ДПРЧ-38, ДПРЧ-64 ГУ ДСНС України у Луганській області здійснили ряд заходів з підготовки пожежно-рятувальних-підрозділів у даному напрямку.

Подробнее...

ЗВЕРНЕННЯ ДСНС

Увага! В черговий раз у м. Привілля по вул. Левадна (в районі кар’єру) був знайдений вибухонебезпечний предмет, а саме: мінометна міна калібру 82 мм часів 2-ї Світової війни. На протязі доби були проведені відповідні заходи по знешкодженню міни.

У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкайтеся та не піднімайте їх. Відійдіть назад своїми ж слідами на безпечну відстань! Негайно зателефонуйте в службу порятунку за номером 101.

Подробнее...

Пам'ятка про заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях

I. Загальні положення

У даній пам’ятці визначено вимоги пожежної безпеки до виборчих дільниць у період проведення виборчої кампанії.

Відповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, яким належить ці приміщення, а за додержання протипожежного режиму — на голів комісій.

Із приміщень виборчої дільниці має бути не менше двох евакуаційних виходів з дверима, що відчиняються у напрямку виходу з приміщення. Сходові клітки, евакуаційні виходи, проходи, коридори, тамбури постійно повинні утримуватись вільними і нічим не захаращуватись.

Приміщення повинні бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками, покривалами з негорючого теплоізоляційного матеріалу, тощо) відповідно до встановлених норм.

Подробнее...

Майбутні лисичанські рятівники

12 березня у в Лисичанському Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (далі ЦПРШМ) пройшов 25-й Фестиваль дружин юних пожежних-рятувальників. Організаторами конкурсу традиційно стали: міський відділ освіти, Лисичанське міське управління ГУ ДСНС у Луганській області, дитяча громадська організація ЦПРШМ «Доля».

Подробнее...