Впровадження автоматизованих систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області інформує керівників об’єктів підвищеної небезпеки (ОПН) розташованих на території м. м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля щодо впровадження автоматизованих систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення (далі — автоматизовані системи).

За останні роки автоматизованими системами обладнано лише 9 % об’єктів підвищеної небезпеки області, у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, автоматизованими системами обладнано лише один об’єкт.

З боку керівництва об’єктів ПНО дієвих заходів для поліпшення стану впровадження автоматизованих систем не вживається.

На виконання доручення ДСНС України від 22.09.2015 № 03-13946/262 та з метою виконання статті 53 Кодексу цивільного захисту України, керівництво Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області попереджає керівників об’єктів підвищеної небезпеки, де не виконуються приписи в частині впровадження автоматизованих систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення, що за результатами перевірок будуть вжити заходи реагування відповідно до чинного законодавства.

Начальник Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області С. В. Мазалов