ДСНС звертається до Лисичан

Порушення правил пожежної безпеки в осінньо-зимовий період — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та підвищення рівня обізнаності населення в питаннях безпеки, 26 листопада особовим складом Лисичанського міського управління ГУ ДСНС був проведений профілактичний рейд у житловому секторі м. Лисичанськ. Вогнеборці спілкувались з громадянами з питань дотримання правил безпеки у побуті, адже виникнення пожеж в оселях легше попередити. Людей ознайомили з основними причинами виникнення загорянь у житловому секторі та нагадали правила поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій. Основну увагу під час бесід було звернено на правила використання пічного опалення, газових та електричних приладів. Під час рейдового відпрацювання співробітники ДСНС роздавали листівки та пам’ятки на протипожежну тематику.

Також, під час проведення рейду були проведені профілактичні бесіди з інших тематик:

  • — про порядок дій в умовах надзвичайних ситуацій, терористичних актів, мінування, інших небезпек;
  • — необхідність посилення пильності та заходів безпеки у разі виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб, поведінка яких викликає підозру;
  • — правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів;
  • — надання першої допомоги травмованим і потерпілим.

Шановні громадяни у випадку пожежі або надзвичайної ситуації негайно телефонуйте в пожежно-рятувальну службу за номером «101»!

Головний фахівець відділу ЦЗ майор служби цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС О.Л. Гриценко