Співробітниками ДСНС проведено профілактичний рейд у житловому секторі міста

Порушення правил пожежної безпеки в опалювальний період — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та підвищення рівня обізнаності населення в питаннях безпеки, 28 грудня особовим складом Лисичанського міського управління ГУ ДСНС був проведений профілактичний рейд у житловому секторі м. Лисичанськ.

 

Співробітники ДСНС спілкувались з громадянами з питань дотримання правил безпеки у побуті, адже виникнення пожеж в оселях легше попередити. Основну увагу під час бесід було звернено на правила використання пічного опалення, газових та електричних приладів, на основні причини виникнення загорянь у житловому секторі та правила поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій. Під час рейдового відпрацювання співробітники ДСНС роздавали листівки та пам’ятки на протипожежну тематику.

Також, під час проведення рейду були проведені профілактичні бесіди з інших тематик: про порядок дій в умовах надзвичайних ситуацій, терористичних актів, мінування, інших небезпек; дотримання правил безпеки на льоду; правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів; надання першої допомоги травмованим і потерпілим.

Шановні громадяни, у випадку пожежі або надзвичайної ситуації негайно телефонуйте в пожежно-рятувальну службу за номером «101»!

Гол. фахівець відділу ЦЗ Лисичанського міського управління ГУ ДСНС майор служби цивільного захисту Оксана Гриценко