Співробітниками ДСНС проведено рейд по обстеженню нежитлових покинутих приміщень

Холодна погода, що встановилася на минулому тижні, забрала в Європі, в цілому, вже 73 людських життя. Серед загиблих переважно бездомні. Відомо щонайменше про вісьмох замерзлих на Балканах, де тисячі людей у віддалених регіонах, відрізаних через снігопади, залишилися без опалення під час морозів нижче мінус 20 градусів за Цельсієм. Трагедії також відбулися в Сербії, Албанії та Македонії - там загинули, в основному, люди похилого віку. У Польщі загинуло шість осіб, повідомили в кризовому центрі країни. У Румунії заявили про шість нових смертей від переохолодження за останні дні. В Україні за вісім днів 2017 року від переохолодження померли вже 40 чоловік.

За 13 днів січня 2017 року в Луганській області виникло 15 пожеж, в огні яких загинуло два чоловіка. В місті Лисичанськ з початку 2017 року виникло дві пожежі, в огні яких загинуло два чоловіка.

На виконання вказівки Міністерства внутрішніх справ України від 06.01.2017 № 71/03/12017 стосовно обстежень нежитлових покинутих приміщень, з метою виявлення безхатченків та осіб, що ведуть бродяжницький спосіб життя, для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних із порушенням правил пожежної безпеки під час опалювального сезону та попередження травмування та загибелі людей під час пожеж, інспекторським складом Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області спільно з співробітниками управління патрульної поліції в містах Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне та місцевого телебачення ТРК «Акцент» в січні 2017 року були проведені рейди стосовно обстежень нежитлових покинутих приміщень в місті Лисичанськ. В ході проведеного заходу було виявлено 12 безхатченків, з якими проведено інструктажі та бесіди на тему попередження травмування та загибелі людей під час пожеж.

Волонтерською організацією «Щаслива родина» в приміщені КЗ «Лисичанський міський Палац культури» організовано безкоштовне годування безхатченків та осіб, що ведуть бродяжницький спосіб життя.

Громадяни міста Лисичанська! Будьте уважні, дотримуйтесь Правил пожежної безпеки.

Заступник начальника Лисичанського міського управління – начальник відділу запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Луганській області полковник служби ЦЗ Тимченко С.В.