Рятувальники рейдують містом

DSC07183З метою попередження загибелі та травматизму дітей на пожежах у житловому секторі та підвищення рівня відповідальності батьків в питаннях безпеки власних дітей, 20 січня, особовим складом Лисичанського міського управління ГУ ДСНС був проведений профілактичний рейд у житловому секторі м. Лисичанськ. Вогнеборці спілкувались з дітьми щодо питань дотримання правил безпеки у побуті, тому що виникнення пожеж в оселях від дитячих пустощів з вогнем згідно статистичних даних трапляються щорічно. Основну увагу під час бесід було звернено на виховання у дітей чітких знань і вмінь, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Під час рейдового відпрацювання співробітники ДСНС зверталися до дорослих з проханням: «Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, виховуйте в дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками».

Під час рейдового відпрацювання співробітники ДСНС роздавали листівки та пам’ятки щодо дотримання правил безпечної життєдіяльності.

Шановні батьки, виділіть кілька хвилин на розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя.

Пам’ятайте, що життя ваших дітей залежить тільки від вас самих!

Гол. фахівець відділу ЦЗ Лисичанського міського управління ГУ ДСНС, майор служби цивільного захисту Гриценко О.Л.

DSC07187DSC07205