Навчальний захід в Управлінні патрульної поліції

Робочий день співробітників Управління патрульної поліції в місті Лисичанську перервав сигнал пожежної тривоги. Особовий склад покинув приміщення Управління без паніки, згідно плану евакуації та відійшов на безпечну відстань. При цьому правоохоронці встигли взяти з собою особисті речі, та документи.

За легендою навчань умовна пожежа трапилася на першому поверсі будівлі поліції, співробітники побачивши вогнище, терміново доповіли в чергову частину, після чого оперативний черговий подзвонив по телефону 101, оголосив тривогу та почав евакуацію людей з будівлі. Рятувальники 9-ої пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області які прибули протягом 1 хвилини, зробили оперативне розгортання, ланка газодимозихисників включившись в апарати зайшли в будівлю Національної поліції. Через 2 хвилини рятувальники евакуювали постраждалого, яким був співробітник поліції. Після евакуації черговий фельдшер надав першу медичну допомогу при отруєнні чадним газом з використанням спеціального тренажеру (манекен «Тарас»). Після цього на умовному постраждалому співробітнику поліції показали як накладати шину на зламаній нозі.

Після проведення навчального заходу рятувальники показали співробітникам поліції як користуватися вогнегасником. На майданчику було 2 місця займання, на яких поліцейські після детального інструктажу погасили вогонь самостійно, з чим вони справилися на «відмінно».

Такі тренування необхідні, щоб виробити готовність сил та засобів до дій в надзвичайних ситуаціях.

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області