Об'єкти підвищеної небезпеки, які підлягають обладнанню системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє керівникам об’єктів підвищеної небезпеки міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, що на підставі ст.53 Кодексу цивільного захисту України, регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Луганської облдержадміністрації протоколом № 38 від 19.12.2018 року затверджено перелік об’єктів підвищеної небезпеки Луганської області, що підлягають обладнанню автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

На території міста Лисичанська розташовано 16 об’єктів підвищеної небезпеки, жоден з яких не обладнаний системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

З метою недопущення можливих надзвичайних ситуацій на території Лисичанської міської ради керівникам об’єктів підвищеної небезпеки необхідно вжити заходів щодо впровадження вказаних систем. За детальною інформацією з даного питання звертайтеся до Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області, за адресою: Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. В. Сосюри, 324

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області