Лисичанські рятувальники разом з патрульною поліцією та представниками Товариства Червоного Хреста України навчають громадян безпечно відпочивати на водоймах

З метою навчання громадян правильної поведінки під час відпочинку біля водойм рятувальники разом з представниками патрульної поліції та інструктором з першої допомоги Лисичанської міської організації Товариства Червоного Хреста України провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з відпочивальниками на водоймах міста Лисичанська.

Фахівці ДСНС Луганщини розповіли людям про статистику загибелі людей на водоймах області з початку поточного року, основні причини трагічних випадків та надали рекомендації щодо безпечного відпочинку на воді. Інструктор з першої допомоги Лисичанської міської організації Товариства Червоного Хреста України продемонстрував серцево-легеневу реанімацію постраждалому та надав можливість бажаючим перевірити на манекені свої навички з надання першої допомоги.

Фахівці наголосили громадянам, що у разі виникнення надзвичайної події — негайно викликайте Службу порятунку «101», але вкрай важливо кожному вміти надавати першу допомогу, адже ціна зволікання — людське життя!

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області