• Головне управління Держпраці у Луганській області
  • Адреса: вул. Маліновського, 1А, м. Лисичанськ, Луганська область, 93100
  • Телефон/факс: (06451) 7 37 49
  • Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
  • Сайт: http://lg.dsp.gov.ua/  
 

Заходи профілактики інфікування коронавірусом

З 27 лютого в Україні розпочалася масштабна інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо профілактики інфікування та попередження розповсюдженню коронавірусу. Луганщина активно долучилася до цієї кампанії. Зокрема, посадовцями Головного управління Держпраці у Луганській області вже проведено низку інформаційних заходів із представниками суб’єктів господарювання області.

Головне управління Держпраці у Луганській області з метою профілактики інфікування мешканців Луганщини звертає увагу громадян на наступній інформації!

Відповідальне ставлення працівників та роботодавців до власного здоров’я та здоров’я оточуючих — основа профілактики захворювань, в тому числі і коронавірусом!

Подробнее...

Повідомити про незадекларовану працю можна он-лайн

Головне управління Держпраці у Луганській області нагадує, що будь-який громадянин може залишити повідомлення про незадекларовану працю на сайті Державної служби України з питань праці. Для цього потрібно заповнити форму, перейшовши за посиланням: https://sites.google.com/view/undeclared-work

Подробнее...

Інспекторами праці Головного управління Держпраці виконано план по здійсненню заходів державного контролю майже на 140%

З 10 лютого 2020 року інспекторами праці Головного управління Держпраці у Луганській області розпочато проведення інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання області, у яких встановлена невідповідність орієнтовної кількості найманих працівників до Реєстру застрахованих осіб і у яких відсутня позитивна динаміка щодо оформлення трудових відносин.

Подробнее...

Про аварії, пов'язані з використанням газу в побуті, що сталися на території України протягом останніх років

За період з січня 2016 року по грудень 2018 року в Україні сталося 183 аварії, пов’язані з використанням газу в побуті, у яких постраждало 366 осіб, із них 185 осіб смертельно, при цьому 173 особи отруїлись чадним газом.

У січні 2019 року в Україні сталося 14 аварій, пов’язаних з використанням газу в побуті, у яких постраждало 34 особи, із них 16 осіб смертельно, при цьому, усі отруїлися чадним газом.

Подробнее...

До Всеукраїнського тижня права інспекторами ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд заходів

З метою роз’яснення важливих та актуальних правових питань широким верствам населення відповідна інформація Головного управління висвітлювалась на офіційному веб-сайті Головного управління та у всеукраїнських та регіональних засобах масової інформації. Так, наприклад, у № 11/2019 журналу «Технополіс» у рубриці «До Всеукраїнського тижня права» опубліковано матеріал «Практика анулювання документів дозвільного характеру». А протягом 09 — 13 грудня 2019 року на радіохвилі Телерадіокомпанії «СТВ» (м. Сєвєродонецьк) транслювався радіовиступ фахівця управління з питань праці Головного управління на тему: «Реалізація та захист прав учасників антитерористичної операції». На офіційному веб-сайті Головного управління Держпраці у Луганській області було розміщено матеріал «Реформування системи управління охороною праці» та низку інших інформаційно-роз’яснювальних матеріалів.

Подробнее...

Головне управління Держпраці у Луганській області інформує працівників та роботодавців

05 вересня поточного року Кабінетом Міністрів України було прийнято розпорядження № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яким передбачено проведення Державною службою з питань праці, Державною фіскальною службою, Пенсійним фондом України, Національною поліцією, іншими центральними органами виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування з 05 вересня поточного року інформаційно-роз’яснювальних та комплексних заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення.

Подробнее...

Щодо трудових прав військовослужбовців

Одним з найважливіших напрямків у роботі Головного управління Держпраці у Луганській області є захист трудового права військовослужбовців.

Чинним законодавством передбачено низку правових норм, які регулюють трудові права працівників, що проходять строкову військову службу, військову службу за контрактом, за призовом під час мобілізації, на особливий період.

З метою недопущення порушення трудових прав працівників зазначеної категорії, Головне управління Держпраці у Луганській області привертає увагу на основні норми законодавства у цій сфері.

Подробнее...

Скільки доведеться сплатити штрафів за порушення вимог трудового законодавства?

Головне управління Держпраці у Луганській області нагадує, що трудові відносини роботодавця із працівником розпочинаються із укладання трудового договору, який оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу, яке подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку, як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за встановленою формою до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

Подробнее...

Про необхідний перелік документів, які мають бути у наявності для початку роботи літнього табору оздоровлення та відпочинку

Незабаром розпочнеться сезон дитячого відпочинку, тож, фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області інформують керівників закладів оздоровлення та відпочинку про необхідний перелік документів, які мають бути у наявності для початку роботи таких закладів.

1. Протокол замірів опорів ізоляції електромережі табору.

2. Наказ про організацію навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності персоналу табору, перевірку знань персоналу табору комісією з охорони праці та проведення вступного інструктажу для працівників табору.

3. Перелік питань вступного інструктажу для працівників табору (затверджений директором табору за 10 днів до відкриття табору).

Подробнее...