• Управління патрульної поліції в Луганській області Департаменту патрульної поліції
  • Адреса: вул. Штейгерська, 8, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93100
  • Телефон: 099-377-39-98
  • Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
  • Начальник управління патрульної поліції у Луганській області, капітан поліції Віктор Левченко
 

Патрульні затримали громадянина, який шахрайським шляхом виманив у пенсіонера грошові кошти

Вчора, 13 серпня, на лінію 102 звернувся 82-річний чоловік, та повідомив, як щойно шахрайським шляхом невідомий чоловік на білому автомобілі виманив у нього велику суму грошей та поїхав у невідомому напрямку.

Подія трапилась у Сєвєродонецьку, коли чоловік просто вийшов до магазину.

Подробнее...

Управління патрульної поліції в Луганській області інформує

 Згідно постанови КМУ від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та для вжиття заходів, спрямованих на виконання цієї постанови у сфері пасажирських перевезень працівників закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл, за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів в міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

Управління патрульної поліції в Луганській області

Набір до патрульної поліції м.Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне

Оголошуємо набір до патрульної поліції м.Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне!

Приєднуйся до команди!

Подати анкету http://80.91.161.100

Дізнатися більше http://patrol.police.gov.ua/jobs

Подробнее...

5 лютого - публічний звіт начальника управління патрульної поліції в Луганській області

5 лютого о 12.00 у Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець» за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 54, відбудеться публічний звіт начальника управління патрульної поліції в Луганській області Віктора Левченка та керівного складу управління про роботу патрульної поліції Луганської області за 2019 рік.

Управління патрульної поліції в Луганській області