Прикордонники нагадують перелік документів, необхідних під час перетину лінії зіткнення із ТОТ Луганської області

Лисичанський прикордонний загін звертає увагу всіх громадян завчасно готувати документи для подорожі, та нагадує, що відповідно до Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей, затвердженого наказом від 14.04.2017 № 222-ог, громадяни України можуть потрапити на тимчасово окуповану територію Луганської області за умови пред’явлення наступних документів:

— паспорт громадянина України;

— паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

— дипломатичний паспорт;

— службовий паспорт;

— посвідчення особи моряка;

— посвідчення члена екіпажу.

При цьому, обов’язково у громадянина повинен бути дозвіл фізичної особи на перетин лінії розмежування.

Іноземці, які збираються відвідати окуповану територію, при собі вони повинні мати дійсний паспортний документ та дозвіл фізичної особи.

В’їзд на тимчасово окуповану територію України громадян України, які не досягли 16-річного віку, здійснюється за умови пред’явлення свідоцтва про народження або паспорта громадянина України для виїзду за кордон, або, передбачених для таких осіб пунктами 3-6 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 р. № 57. При цьому дозвіл фізичної особи не потрібен. Але при слідуванні дитини у зворотній бік, разом із необхідними документами, повинен подаватися і дозвіл фізичної особи

Пропуск через КПВВ осіб і транспортних засобів жителів прилеглих до лінії зіткнення населених пунктів контрольованої території здійснюється за умови пред’явлення будь-якого документа, що посвідчує особу, визначеного пп. 1 п. 2 Положення про прикордонний режим, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року № 1147, за наявності документів чи відміток про реєстрацію їх місця проживання в цих населених пунктах без дозволу фізичної особи.

Нагадуємо громадянам, що, відповідно до законодавства України, будь які документи, видані на ТОТУ, чи будь які печатки, проставлені у документах на тимчасово окупованій території України вважаються недійсними та не дають права перетину лінії зіткнення, окрім документів, що підтверджують факт народження або смерті особи на тимчасово окупованій території Луганської області.

Лисичанський прикордонний загін