Прикордонники зі складу Об`єднаних сил спільно із співробітниками ДСНС провели тренування із пожежної безпеки

Пожежа - це завжди розплата за недотримання заходів пожежної безпеки і, як правило, приводить до тяжких наслідків. Тому сьогодні, діючи за єдиним задумом, прикордонники Лисичанського загону спільно із представниками Лисичанського міського управління ДСНС України провели навчальні тренування з пожежної безпеки.

За легендою спільних навчань, загорання відбулося у службовому приміщенні другого поверху Лисичанського прикордонного згону.

Одразу черговій частині була подана команда «Пожежа» та оповіщено підрозділ ДСНС. Отримавши відповідний сигнал, позаштатна пожежна команда організувала евакуацію персоналу із службових приміщень у безпечне місце та провела першочергові заходи по ліквідації осередку загорання. Локалізувати пожежу прикордонникам уже допомогли вогнеборці, які прибули за декілька хвилин після оповіщення та евакуювали із задимленого приміщення одного із військовослужбовців загону, який, за легендою, отруївся чадним димом.

На завершення навчань співробітники служби з надзвичайних ситуацій провели заняття з персоналом загону щодо порядку дій при виникненні пожежі, основні тактико-технічні характеристики вогнегасників, заходи безпеки при ліквідації осередків загорання.

Під час проведення заходів військовослужбовці закріпили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, покращили навики з ліквідації осередків загорання, а також освоїли принципи та методи надання домедичної допомоги при отруєнні чадним газом.

Прес — служба Лисичанського прикордонного загону