Протидія корупційним проявам

У Лисичанському прикордонному загоні, що діє у складі Об’єднаних сил, продовжується послідовна та наполеглива робота щодо реалізації внутрівідомчих програм Держприкордонслужби, направлених на знищення корупційних схем та недопущення втягування персоналу у протиправну діяльність.

Так, з початку року у Лисичанському загоні проводиться внутрівідомча антикорупційна акція «СТОП корупція! Я не беру хабарів!». Головна мета — це напрацювання практичних інструментів щодо антикорупційної мотивації, превенція корупційних проявів серед персоналу, протидія корупції та злочинності в прикордонному загоні.

Слід зазначити, що керівництво прикордонного загону не має намірів замовчувати будь-які протиправні дії своїх підлеглих. Також прикордонники звертаються до громадян не пропонувати кошти посадовим особам прикордонного відомства за прийняття неправомірних рішень, а у разі вимагання хабара негайно повідомляти на телефон гарячої лінії служби «Довіра» за номером 0 800 218 808.

Викорінення корупції це спільна робота прикордонників та громадськості і подолати це ганебне явище вдасться тільки спільними зусиллями.

Помічник начальника загону — начальник прес-служби, майор Н.Доценко