• Лисичанська місцева прокуратура Луганської області
  • Адреса: вул. ім. Д.І. Менделєєва, 65, м.Лисичанськ, Луганська область,93100
  • Факс: (06451) 7-34-21
  • Керівник Лисичанської місцевої прокуратури Лазуренко Віктор Миколайович
 

Мешканця міста Лисичанська засуджено за ч.3 статті 187 КК України

Лисичанська місцева прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно Є. за обвинуваченням у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України.

Подробнее...

В Лисичанську затримано чоловіка, який займався незаконним придбанням, зберіганням та збутом особливо небезпечного наркотичного засобу-канабісу

Лисичанською місцевою прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного придбання та зберігання з метою збуту вчиненого повторно, особою яка раніше вчинила злочин передбачений ст.309 КК України та незаконному збуті особливо небезпечного наркотичного засобу (ч. 2 ст. 307 КК України).

Подробнее...

Результати роботи Лисичанської місцевої прокуратури на напрямку розгляду звернень та запитів за 9 місяців 2019 року

Забезпечення всебічного і повного розгляду звернень громадян, поновлення законних прав і законних інтересів є пріоритетним напрямком діяльності органів прокуратури.

Так, за 9 місяців 2019 року до Лисичанської місцевої прокуратури надійшло 200 звернень громадян та юридичних осіб.

Протягом зазначеного періоду вирішено по суті 107 звернень, заявникам надано мотивовані відповіді, відхилено 8 звернень, 1 звернення повернуто заявнику, 2 залишено без розгляду, 19 звернень виключено з обліку у зв’язку з внесенням відомостей про вчинені кримінальної відповідальності до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Подробнее...

За низку крадіжок у Лисичанську чоловіка засуджено до 4 років позбавлення волі

Лисичанською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно місцевого мешканця, який обвинувачувався у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжки, вчинені повторно, поєднані з проникнення у житло та інші приміщення).

Подробнее...

Неприємна знахідка

Влітку 2019 року мешканець м. Лисичанська гр. Г. в пошуках металобрухту вирішив піти до мосту «Лисичанськ-Сєвєродонецьк» в районі вулиці Першотравневої. Перебуваючи біля мосту, гр. Г. знайшов на землі пакет, в якому знаходились патрони загальною кількістю 42 штук.

Вказані патрони гр. Г. залишив у себе вдома, і деякий час вагався з приводу того, що робити зі знахідкою, оскільки розумів, що патрони в пункті прийому металобрухту не приймають.

Подробнее...

Лисичанською місцевою прокуратурою підтримано в суді публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно трьох лисичан, які обвинувачувалися у вчиненні наруги над могилами

Стороною обвинувачення доведено, що упродовж січня-лютого 2019 року вказані особи, за попередньою змовою між собою, нехтуючи моральними засадами суспільства в частині поваги до померлих та місць їх поховання, з метою незаконного збагачення демонтували огорожі на місцях поховання та знімали металеві ланцюги. Вкрадене вандали здавали на металобрухт. Злочинні дії на місцевому кладовищі правопорушники вчиняли систематично.

Подробнее...

11 вересня - особистий прийом громадян заступником прокурора Луганської області

11 вересня 2019 року з 11:00 до 13:00 у Лисичанській місцевій прокуратурі за адресою: вул. ім. Д. І. Менделєєва, буд. 65, буде здійснювати особистий прийом громадян заступник прокурора Луганської області Мельничук Валерій Іванович.

Лисичанська місцева прокуратура

Бойовику-мінеру обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

Лисичанською місцевою прокуратурою Луганської області спільно з правоохоронними органами міста Лисичанська виявлено факт участі громадянина «Б» у діяльності не передбаченого законом збройного формування так званої «ЛНР» — «Армия Юго-Востока».

Відомості за вказаним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.260 КК України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань».

Подробнее...

Обвинувальний акт стосовно водія, який запропонував працівникам патрульної поліції неправомірну вигоду за непритягнення до адмінвідповідальності, спрямовано до суду

Лисичанською місцевою прокуратурою здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України (пропозиція службовій особі надати неправомірну вигоду за не вчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища).

Подробнее...

Із зали судового засідання

19 вересня 2017 року слідчим відділом Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.309 Кримінального кодексу України, за фактом незаконного придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту, вчиненого повторно.

Оперативним шляхом працівниками Лисичанського відділу поліції виявлено громадянина, який виявився місцевим жителем міста Лисичанська.

Подробнее...

Із зали судового засідання

12 березня 2018 року слідчим відділом Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України, за фактом відкритого викрадення майна (грабіж), поєднаному з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчиненому повторно за попередньою змовою групою осіб.

Оперативним шляхом працівниками Лисичанського відділу поліції виявлені двоє громадян, які виявився місцевим жителем міста Лисичанська.

Подробнее...