• Лисичанська місцева прокуратура Луганської області
 • Адреса: вул. ім. Д.І. Менделєєва, 65, м.Лисичанськ, Луганська область,93100
 • Факс: (06451) 7-34-21
 • Керівник Лисичанської місцевої прокуратури Онуфрієнко Олександр Вікторович
 

Законодавче врегулювання застосування окремих положень Кримінального кодексу України

Вироком Лисичанського міського суду Луганської області засудженого К. визнано винним за ч. 1 ст. 185 КК України та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 1 рік, із застосуванням положень ст. 75 КК України звільнено від відбуття покарання з випробуванням на 1 рік.

Верховною радою України 28.11.2018 прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень», яким внесено зміни до деяких статей Кримінального Закону, у тому числі і до ч. 1 ст. 185 КК України.

Зокрема, вказаним Законом виключено покарання за ч. 1 ст. 185 КК України у виді позбавлення волі.

Подробнее...

Результати роботи Лисичанської місцевої прокуратури з розгляду звернень громадян за 2020 рік

За минулий рік до Лисичанської місцевої прокуратури надійшло 210 звернень громадян та юридичних осіб.

У 2020 році понад 104 звернень з загальної кількості вирішено прокурорами з наданням заявникам мотивованих роз’яснень.

Прокурорами місцевої прокуратури приділяється особлива увага питанням вчасного, всебічного і повного розгляду звернень громадян як одному з пріоритетних напрямків діяльності прокуратури.

Подробнее...

Лисичанська місцева прокуратура на захисті інтересів суспільства та держави у сфері охорони дитинства

Лисичанською місцевою прокуратурою під час вивчення стану додержання вимог Закону України «Про охорону дитинства» з питань захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства встановлено факт невідповідності штатної чисельності працівників Служби у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ нормам чинного законодавства, а саме штатною чисельністю передбачено лише 6 уповноважених працівників, замість 8 необхідних.

Відсутність визначеної законодавством кількості спеціалістів у Службі свідчить про неналежне здійснення повноважень щодо захисту інтересів соціально незахищеної категорії дітей.

Подробнее...

Стан розгляду запитів на інформацію в Лисичанській місцевій прокуратурі за 2020 рік та порядок їх подачі

Законом України «Про доступ до публічної інформації» визначено право кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом та інформації, що становить суспільний інтерес.

За минулий рік до місцевої прокуратури надійшов один запит на отримання публічної інформації в частині стану досудового розслідування у кримінальному провадженні. За результатами розгляду запиту у визначеному обсязі надано запитувану інформацію.

Подробнее...

До відома юридичних та фізичних осіб

Повідомляємо, що у зв’язку зі зміною керівництва у Лисичанській місцевій прокуратурі змінено графік особистого прийому громадян.

Разом з тим, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 року № 956 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на всій території України продовжено карантин до 31 грудня 2020 року.

Подробнее...

Зловживання соціальними правами, що призвело до кримінальної відповідальності

16 жовтня 2020 року до Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області надійшла заява від представника Лисичанського міського центру зайнятості про вчинення шахрайських дій громадянином А.

Відомості за вказаним фактом зареєстровані в Єдиному реєстрі досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування.

Досудовим розслідуванням встановлено, що гр. А 5 травня 2020 року звернувся до Лисичанського міського центру зайнятості з метою отримання послуг щодо працевлаштування, у зв’язку із чим останній подав заяву про надання статусу безробітного з виплатою допомоги по безробіттю. Відповідно до частини 2 статті 36 Закону України «Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» застраховані особи, зареєстровані в установленому порядку як безробітні, зобов`язані своєчасно подавати відомості про обставини, що впливають на умови виплати їм забезпечення та надання соціальних послуг. Із зазначеною нормою гр. А було належним чином ознайомлено.

Подробнее...

Особливості сучасних форм вчинення шахрайств

Аналіз кримінальних проваджень за ознаками шахрайських дій, у яких процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснюють прокурори Лисичанської місцевої прокуратури, свідчить про появу нових форм та методів вчинення цього злочину, а також вдосконалення шахрайських схем, відомих раніше.

Значного поширення набуває спосіб заволодіння грошовими коштами під приводом надання допомоги особі під час отримання онлайн-кредитів. Для вчинення шахрайства шляхом зазначеного методу в мережі інтернет створюються сайти, так звані «кредитні брокери», які виконують функції посередників між банками та фізичними або юридичними особами, які бажають оформити кредит.

Подробнее...

Судитимуть мешканця Лисичанська, який двічі зґвалтував малолітню падчерку

Лисичанська місцева прокуратура Луганської області направила до суду обвинувальний акт за фактом зґвалтування малолітньої особи та вчинення таких дій повторно (ч. ч. 4, 6 ст.152 КК України)

За даними слідства, упродовж травня-липня 2020 року 43-річний мешканець міста двічі зґвалтував свою малолітню падчерку. Вітчим, перебуваючи вдома наодинці з 13-річною дівчинкою, використовуючи свою фізичну перевагу та безпорадний стан малолітньої, вчиняв стосовно неї дії сексуального характеру. В одному з випадків він зґвалтував дитину, коли вона спала.

Подробнее...

Жінці загрожує в'язниця за підкуп виборців

Лисичанською місцевою прокуратурою Луганської області направлено до суду обвинувальний акт стосовно мешканки м. Лисичанська за фактом пропозиції та надання виборцям неправомірної вигоди, що супроводжується передвиборчою агітацією, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 4 ст. 160 КК України).

За даними слідства, улітку 2019 року обвинувачена у складі групи осіб, з метою отримання окремим кандидатом більшої кількості голосів виборців на позачергових виборах до Верховної ради України, здійснювала незаконну агітацію під виглядом надання благодійної допомоги на території одномандатного виборчого округу № 107. За голосування за конкретного кандидата на виборах виборцям пропонували та надавали грошові кошти у сумі 100 гривень, а також цукор у мішках, на яких у вигляді тексту та зображення містилася інформація агітаційного характеру зі згадуванням конкретного кандидата в народні депутати України.

Подробнее...

Прокуратура привітала дітей з Днем Святого Миколая (фото)

17 грудня до малечі Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації завітали представники Святого Миколая — працівники Лисичанської місцевої прокуратури на чолі з керівником місцевої прокуратури Онуфрієнком О.В.

Саме в цей особливий день розпочинаються новорічні святкування, а з його приходом діти, як ніколи, сподіваються на маленьке диво. Для того, щоб зробити дітям приємно та подарувати частинку тепла, прокурори готувались заздалегідь. Про потреби дітлахів та їхні бажання на день Святого Миколая вони дізнались у працівників закладу. Від Святого Миколая кожна дитина отримала бажаний подарунок.

Подробнее...

Лисичанською місцевою прокуратурою проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів міста Лисичанська Луганської області

З метою захисту конституційних прав і свобод громадян, інтересів держави від протиправних посягань, забезпеченню законності на території міста Лисичанськ Лисичанською місцевою прокуратурою у взаємодії з правоохоронними органами вживаються організаційні і практичні заходи, спрямовані на забезпечення та зміцнення правопорядку на відповідній території.

Так, спільними діями Лисичанської місцевої прокуратури, Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області та інших правоохоронних органів, які були направлені на профілактику та запобігання злочинності, упродовж 6 місяців 2020 року вдалося досягти зниження рівня злочинності у першому півріччі 2020 року на 4,7%.

Подробнее...

Еще статьи...

 1. До відома юридичних та фізичних осіб
 2. На Луганщині за виявленим правоохоронцями фактом незаконної діяльності грального закладу розпочато кримінальне провадження
 3. У Міжнародний день захисту дітей працівники прокуратури привітали вихованців Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації
 4. Розбійний напад в обідній час
 5. Затриманому у Лисичанську «закладчику» наркотичних засобів обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою
 6. Лисичанською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво за досудовим розслідування щодо смерті восьмирічної дівчинки від бактеріальної пневмонії
 7. Службові особи ПАТ «Лисичанськвугілля» відповідатимуть у суді за заволодіння 200 тис. грн бюджетних коштів
 8. Щодо стану законності та правопорядку на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля протягом 2019 року
 9. На Луганщині вилучено схрон з гранатометними пострілами, вибухівкою та гранатами
 10. Мешканця міста притягнуто до кримінальної відповідальності за організацію та утримання місця для незаконного вживання наркотичних засобів