У Лисичанську п'яна сварка закінчилася кривавим вбивством

Лисичанською місцевою прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).

Так, у ніч з 16 на 17 січня мешканець м. Лисичанська, перебуваючи в гостях у знайомого, в ході розпивання алкогольних напоїв, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин під час конфлікту, наніс своєму товаришу ножове поранення у ділянку шиї, яке спричинило смерть потерпілого. З метою уникнення покарання за вчинене, злодій втік з місця події, а також намагався знищити та сховати докази вчинення ним кримінального правопорушення (позбувся ножа, яким було нанесено поранення, по дорозі додому; видалив з телефона потерпілого відомості про вчинений ним напередодні дзвінок).

17.01.2016 винуватця було затримано в порядку ст.208 КПК України за підозрою у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України.

19.01.2016 слідчим суддею Лисичанського міського суду за клопотанням місцевої прокуратури підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

На цей час у кримінальному провадженні виконуються необхідні слідчі (розшукові) дії, спрямовані на швидке, повне та неупереджене розслідування даного кримінального правопорушення.

Хід досудового розслідування у кримінальному провадженні взято на контроль Лисичанською місцевою прокуратурою.

Довідково: за вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Лисичанська місцева прокуратура