Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області
          Адреса: вул. ім. В. Сосюри, 347, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93113
          Телефон: (066)283-15-24
          Електронна скринька: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
          Графік роботи: 
          понеділок-четвер: 09.00 — 18.00
          пꞌятниця: 9.00 — 16.45
          вихідні дні: субота, неділя
          Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області                    полковник Служби судової Вячеслав Абрамов
 
 

Шановні відвідувачі судових установ!

 У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, судові охоронці Луганщини звертаються до вас з проханням свідомо та відповідально ставитися до дотримання карантинних вимог в судах та судових установах, з метою мінімізації ризиків розповсюдження коронавірусної інфекції.

На даний час Луганська область перебуває в «помаранчевій» карантинній зоні. Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області вживають усіх необхідних заходів щодо протидії розповсюдженню COVID-19. Усім відвідувачам проводять температурний скринінг за допомогою безконтактних термометрів. На пропускних пунктах до судових установ можна скористатися дезінфікуючим засобом.

Подробнее...

Національна школа суддів України провела онлайн-тренінг для судових охоронців Луганщини

 Вчора, 13 квітня, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області взяли участь у онлайн-тренінгу на тему «Забезпечення особистої безпеки суддів і членів їх сімей, працівників апаратів судів. Громадська безпека», який проводила Національна школа суддів України.

До тренерської команди увійшли: проректор Національної школи суддів України – Володимир Мазурок, директорка Харківського регіонального відділення Національної школи суддів України – Лілія Гуцал, заступниця начальника відділу спеціальної підготовки кандидатів на посади судді – Діана Сніцаренко, суддя Авдіївського міського суду Донецької області – Олена Панченко, суддя Маловисківського районного суду – Дмитро Кратко, заступниця голови Громадської організації «Всеукраїнська асоціація судових прес-секретарів» – Оксана Лисенко та співробітники центрального органу управління Служби судової охорони – Володимир Євграфов та Дмитро Мацишин.

Подробнее...

Друга річниця створення Служби судової охорони

 4 квітня 2019 року Вища рада правосуддя своїм Рішенням затвердила Положення про Службу судової охорони, чим розпочала створення цього державного органу з правоохоронними функціями.

Ці два роки стали для Служби судової охорони не тільки роками народження, але становлення та розвитку.

Влітку 2019 року розпочався процес створення в областях України територіальних управлінь Служби.

Подробнее...

Старший сержант Служби судової охорони Луганщини здобув «срібло» на обласному чемпіонаті з карате

 Старший сержант Служби судової охорони Луганщини здобув «срібло» на обласному чемпіонаті з карате

10 квітня у місті Сєвєродонецьку відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з карате. Змагання зібрали більше 200 учасників з Луганської та Донецької областей. Спортсмени змагались у різних вікових категоріях.

Подробнее...

Судові охоронці Луганщини нагородили переможців конкурсу дитячих малюнків «Служба судової охорони очима дітей»

 Сьогодні, 30 березня, у Територіальному управлінні Служби судової охорони у Луганській області відзначили учасників та переможців конкурсу дитячих малюнків «Служба судової охорони очима дітей».

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області полковник Служби судової охорони Вячеслав Абрамов разом з заступником начальника управління полковником Андрієм Гонцаровим привітали та нагородили юних художників з їх творчими перемогами.

Усі учасники отримають грамоти та подарунки від Первинної профспілкової організації Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області.

Подробнее...

Рослини саджати – майбутнє дарувати!

Сьогодні, 9 квітня, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області долучились до акції «Онови легені рідного краю», проведення якої організовано центральним апаратом Служби судової охорони.

Тож, у обідню перерву, усі бажаючі співробітники управління озброїлись гарним настроєм та робочим інвентарем для того, щоб зробити простір країни здоровішим та красивішим.

Подробнее...

На Луганщині обрали переможців конкурсу дитячих малюнків «Служба судової охорони очима дітей»

У Територіальному управлінні Служби судової охорони у Луганській області обрано переможців конкурсу дитячих малюнків «Служба судової охорони очима дітей», який проводився серед дітей судових охоронців Луганщини.

Юні художники надали на розгляд комісії 37 творчих робіт. Конкурсну комісію очолив заступник начальника управління з забезпечення полковник Служби судової охорони Андрій Гонцаров.

Усі надані роботи абсолютно різні, яскраві, але мають одну тематику, власне бачення професійної діяльності батьків.

Подробнее...

Ножі, балончики, пристрої для відстрілу патронів споряджені гумовими кулями та інші заборонені предмети: що намагались пронести до судів Луганщини

 Безпека судів та учасників судового процесу – головне завдання Служби судової охорони. Задля усунення загрози для відвідувачів та учасників судових процесів захисниками Феміди постійно вживаються заходи щодо недопущення пронесення заборонених предметів до органів судової гілки влади.

Загалом, протягом березня судовими охоронцями Луганщини зупинено більше – 170 спроб незаконного пронесення небезпечних та заборонених предметів, які несуть потенційну небезпеку як для суддів, працівників суду, та і для інших учасників судового процесу. Ця цифра збільшилась у порівнянні з минулим місяцем майже на пів сотні предметів.

Подробнее...

Мистецтво, що вражає

 До другої річниці створення Служби судової охорони, яка відзначається 4 квітня, у всіх 24 територіальних управліннях Служби судової охорони було оголошено конкурс дитячих малюнків на тему «Служба судової охорони очима дітей». Конкурс тривав до 25 березня.

Діти співробітників та працівників Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області взяли у ньому активну участь. Майже чотири десятки творчих робіт надали юні художники Луганщини на розгляд спеціально створеної комісії, яка вже сьогодні обере переможців у трьох вікових категоріях: 4-6 років; 7-10 років; 11-14 років.

Подробнее...

На Луганщині відбулись урочисті заходи з нагоди другої річниці створення Служби судової охорони

 Сьогодні, 2 квітня, у Територіальному управлінні Служби судової охорони у Луганській області відбулись урочисті заходи з нагоди другої річниці створення Служби.

На свято до захисників Феміди завітали вельмишановні гості, які привітали судових охоронців з їх другою річницею.

Першим до учасників урочистого зібрання звернувся начальник Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області полковник Служби судової охорони Вячеслав Абрамов, який привітав свій колектив із знаменною подією та подякував особовий склад за пильну службу, висловив подяку усім представникам судової гілки влади за вагому підтримку у розбудові Служби судової охорони Луганщини.

Подробнее...

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем Національної гвардії України!

Це свято тих, хто справою свого життя обрав забезпечення безпеки держави, хто за покликанням серця боронить рідну землю. Усіх вас об’єднує потужне патріотичне почуття – любов до України і готовність віддати своє життя задля її майбутнього, ви приклад мужності. Для вас служіння народу – найвища честь, покликання та обов’язок.

Подробнее...