Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області
          Адреса: вул. ім. В. Сосюри, 347, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93113
          Телефон: (066)283-15-24
          Електронна скринька: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
          Графік роботи: 
          понеділок-четвер: 09.00 — 18.00
          пꞌятниця: 9.00 — 16.45
          вихідні дні: субота, неділя
          Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області                    полковник Служби судової Вячеслав Абрамов
 
 

Судові охоронці Луганщини вчились розвивати емоційну стійкість та ефективно налагоджувати комунікацію

Сьогодні, 26 січня, Територіальним управлінням Служби судової охорони у Луганській області проведено робочу зустріч з представниками громадського формування «Капеланський патруль», у ході якої обговорено окремі аспекти забезпечення емоційної стійкості та ефективної комунікації під час виконання службових обов’язків.

Зокрема, представниками ГФ «Капеланський патруль» спільно з охоронцями Феміди опрацьовано основні методи та принципи ефективної комунікації, а також вправи, які сприяють розвитку емоційної стійкості. Усі учасники мали можливість застосовувати дані методики під час розв’язання ситуаційних завдань.

Подробнее...

Особливості виконання завдань із забезпечення безпеки судової установи відпрацювали співробітники Служби судової охорони на Луганщині

25 січня на базі Станично-Луганського районного суду Луганської області відбулись тактико-спеціальні навчання з відпрацювання спільних дій співробітників підрозділу охорони, взводу швидкого реагування та підрозділу особистої безпеки суддів Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області.

Під час навчання вдалось охопити як теоретичні, так і практичні особливості виконання завдань із забезпечення безпеки судової установи. Відпрацювали алгоритм дій судових охоронців у нештатних ситуаціях, що можуть виникнути під час виконання службових обов’язків.

Подробнее...

Шановні українці!

19 січня відзначається велике релігійне свято Водохреще. Цей день вважається святом оновлення та очищення. Тож, у цей світлий день прийміть найщиріші вітання від Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області.

Бажаємо всім міцного здоров’я, достатку, родинної злагоди і миру. Нехай Божа благодать торкнеться кожного з нас, зміцнить нашу віру в добро та наповнить душі радістю й теплом.

З Хрещенням вітаємо щиро!

Щоб жили усі щасливо.

В мирі, злагоді, любові,

У достатку і здоров’ї.

Ангел хай охороняє,

А Господь благословляє.

Радості і благодаті,

Щастя щоб було у хаті!

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області

Порушення правил і норм карантину тягне за собою юридичну відповідальність

Дотримання карантинних обмежень, правил і норм — це не тільки захист здоров’я кожної особи, але й обов’язкова вимога законодавця, ігнорування якої тягне за собою юридичну відповідальність.

Під час дії карантину, з метою дотримання особами норм законодавства та запобіганню поширенню коронавірусної хвороби, судовими охоронцями Луганщини на пунктах пропуску до органів та установ системи правосуддя додатково вживаються заходи щодо перевірки наявності у осіб засобів індивідуального захисту в приміщенні суду. Крім того, здійснюється температурний скринінг кожному відвідувачу.

Подробнее...

Безпека правосуддя - основне завдання Служби судової охорони

Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області під час проведення поверхневої перевірки осіб постійно виявляють заборонені предмети, які відвідувачі намагаються пронести до судів, органів та установ системи правосуддя області.

Так, з початку року судові охоронці Луганщини здійснили перевірку та пропуск до судових установ області понад 4 тисяч відвідувачів та запобігли пронесення 65 заборонених предметів. Насамперед це ножі, у тому числі кухонні, складні, сувенірні, балончики споряджені речовиною сльозогінної та дратівної дії, вогнепальна зброя та інші предмети.

Подробнее...

Колектив Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області вітає усіх українців з Днем Соборності України

Сьогодні ми відзначаємо знакову дату своєї багатовікової історії — День Соборності України, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

22 січня 1919 року відбулась історична подія, яку віками втілювали наші пращури — об’єдналися Київ і Львів, Схід і Захід України. Відтоді День Соборності нам нагадує про те, що ми єдиний народ, а сила нашої Батьківщини — в єдності.

У цей день Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області бажає усім українцям міцного здоров’я, щастя, добра, миру і глибокої віри у гідне майбутнє України! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас задля здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної заможної України!

Слава Україні!

Судовими охоронцями Луганщини розглянуто окремі питання щодо здійснення декларування доходів

З метою правильності застосування вимог чинного законодавства щодо заповнення та подання електронних декларацій, недопущення та попередження корупційних проявів і порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції», 16 січня, у Територіальному управлінні Служби судової охорони у Луганській області з особовим складом відбулось додаткове заняття.

Під час розгляду зазначеної теми головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції майор Служби судової охорони Олександр Соснін нагадав охоронцям Феміди окремі положення нормативно-правових актів з питань запобігання корупції, зокрема щодо складання та подання декларацій. Детально зупинився на питаннях щодо типів декларацій, суб’єктів декларування, порядку формування Єдиного державного реєстру декларацій осіб. Також звернув увагу особового складу на своєчасність та правильність подання щорічних декларацій.

Подробнее...

Судові охоронці Луганщини підвищують свій рівень професійної підготовки

З метою підвищення та удосконалення рівня теоретичних знань, практичних навичок, 20 січня, у Територіальному управлінні Служби судової охорони у Луганській області для особового складу першого підрозділу охорони відбулось комплексне заняття, яке складалось із практичних, лекційних та тренінгових елементів.

Так, начальник медичної служби Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, лейтенант Служби судової охорони Яків Холоденко нагадав судовим охоронцям Луганщини дії при наданні домедичної допомоги у разі кровотеч та поранень, при накладанні джгутів та пов’язок, при проведенні непрямого масажу серця та штучного дихання, а також методику зупинки кровотеч.

Подробнее...

Дорогі друзі, вітаємо вас зі старим Новим роком!

У ніч з 13 на 14 січня відзначають настання Нового року за старим юліанським календарем. Це чудовий привід закріпити побажання, що були сказані в новорічну ніч і додати нові, загадати ще одне заповітне бажання, яке обов’язково здійсниться.

У цей святковий день прийміть від колективу Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області щирі вітання.

Нехай це свято принесе вашим родинам добро, мир і достаток. А 2021рік стане благодатним для кожного з нас, принесе благополуччя і впевненість у завтрашньому дні.

Від усієї душі зичимо вам людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості. Хай панує у ваших домівках взаєморозуміння й любов!

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області

Стань донором крові - подаруй можливість жити

Життя людей у деяких випадках залежить від тих, хто приймає свідоме рішення здати кров і стати донором крові. Потреба в крові є завжди, проте її не завжди на всіх вистачає. Кров донора може стати тим рятівним шансом, яка подарує здоров’я хворому або життя — вмираючому. Адже її не можливо купити в аптеці чи виготовити на фармацевтичному заводі. Тому, врятувати людей, які потребують переливання крові можуть лише донори.

Між Територіальним управлінням Служби судової охорони у Луганській області та відділенням трансфузіології Лисичанської багатопрофільної лікарні існує усна домовленість: коли виникає необхідність у якійсь конкретній групі крові, судові охоронці Луганщини за можливістю підключаються до здачі крові.

Подробнее...

Регулярні інструктажі з охорони праці як один з методів профілактики травматизму та нещасним випадкам

19 січня відзначається одне з головних свят — Водохреща. У народі, водохресна вода вважається цілющою і благодатною, тому цього дня традиційно проводяться обряди пов’язані з водою. Саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Люди масово йдуть на водойми аби зануритися у крижану воду. Проте варто пам’ятати про дотримання правил безпеки, щоб уникнути трагічних наслідків.

Слід зауважити, що більшість нещасних випадків можна було б запобігти, якби вчасно було проведено профілактичну роботу. Одним із найефективніших профілактичних заходів є проведення регулярних інструктажів з охорони праці.

Подробнее...