Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області
          Адреса: вул. ім. В. Сосюри, 347, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93113
          Телефон: (066)283-15-24
          Електронна скринька: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
          Графік роботи: 
          понеділок-четвер: 09.00 — 18.00
          пꞌятниця: 9.00 — 16.45
          вихідні дні: субота, неділя
          Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області                    полковник Служби судової Вячеслав Абрамов
 
 

Вітаємо учасників турніру з рукопашного бою на «Кубок Президента України»

 Сьогодні, 25 серпня, судові охоронці Луганщини тепло зустріли збірну команду Служби судової охорони з рукопашного бою, яка 21 серпня взяла участь у турнірі з рукопашного бою на «Кубок Президента України». До складу команди увійшло 4 охоронця Феміди Луганщини.

За результатами змагань капітан Служби судової охорони Дмитро Навка виборов «срібло» у цьому масштабному турнірі.

Подробнее...

Судових охоронців Луганщини навчали бути згуртованими та вміти орієнтуватися у різних психологічних ситуаціях під час виконання службових завдань

Згуртованість — це один з важливих аспектів життєдіяльності колективу та можливість стати єдиним цілим для досягнень конкретних цілей і завдань, а вміння миттєво орієнтуватися у різних психологічних ситуаціях під час виконання службових завдань є необхідним елементом успішної діяльності судового охоронця.

З цією метою, протягом цього тижня, психолог відділу по роботі з персоналом Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, старший лейтенант Служби судової охорони Оксана Кротова провела ряд занять та тренінгів для охоронців Феміди, спрямованих на згуртованість колективу та вмінню швидкого орієнтування на різні психологічні ситуації під час виконання службових завдань.

Подробнее...

Скарбничка спортивних здобутків судових охоронців Луганщини поповнилася новими нагородами

 Чотири співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області взяли участь у Чемпіонаті України з рукопашного бою, який проходив у Вінниці 1-2 липня, де змагалися більше 50 співробітників Служби із 16 областей.

За результатами Чемпіонату капітан Микола Дубілєв здобув І місце у ваговій категорії 90 + кг, капітан Дмитро Навка — І місце в категорії до 70 кг, та у розділі «демонстрація техніки» — ІІІ місце, лейтенант Євген Навка — ІІІ місце в категорії до 75 кг та капрал Олександр Овчинніков — ІІІ місце в категорії до 80 кг.

Подробнее...

У липні судові охоронці Луганщини виявляли у відвідувачів майже сотню заборонених предметів

 Під охороною та захистом співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області перебуває 18 установ системи правосуддя.

Щодня співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області забезпечують підтримання громадського порядку та безпеки всіх учасників судового процесу на об’єктах правосуддя. Лише у липні здійснено пропуск майже 15000 осіб до судових установ області, при цьому щоденно судові охоронці виявляли заборонені предмети.

Під час поверхневої перевірки попереджено пронесення громадянами до будівель судів, органів та установ системи правосуддя майже 100 заборонених предмети (ножі, у тому числі складні, кухонні, сувенірні, вогнепальна зброя, газові балончики, пристрої для відстрілу патронів, електрошокові пристрої тощо).

Подробнее...

На Луганщині відбулись урочисті заходи з нагоди 25 річниці Конституції України

 Сьогодні, 25 червня, в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбулися урочисті заходи з нагоди 25 річниці  Конституції України.

Голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай особисто нагородив мешканців області за значні досягнення перед Батьківщиною.

Подробнее...

Шановні учасники українських миротворчих місій!

 Прийміть щирі вітання зі святом – Днем українських миротворців.

З глибокою вдячністю жителі багатьох континентів пам’ятають сміливість, мужність та професіоналізм українських миротворців. Ваша відданість власній справі врятувала тисячі людських життів.

Колектив Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області вітає вас зі святом.

Нехай глибока людська вдячність та пошана і надалі супроводжують вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть поруч.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області

Співробітники Служби судової охорони Луганщини продовжують вдосконалювати свої знання та навички

 Сьогодні, 11 червня, охоронці Феміди Луганщини прийняли участь в онлайн-тренінгу на тему: «Покращення рівня доступу осіб з порушенням слуху до правосуддя». Тренінг організовано Харківським регіональним відділенням Національної школи суддів спільно з фондом «Право і Демократія» за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».

Завдяки цьому тренінгу судовими охоронцями отримано необхідні знання та навички при спілкуванні з людьми, які мають вади слуху.

Подробнее...

У червні судові охоронці Луганщини попередили пронесення понад 100 заборонених предметів

 Перебуваючи в будівлі суду, кожна людина повинна відчувати себе в повній безпеці. І це головне завдання Служби судової охорони.

Задля усунення загрози для відвідувачів та учасників судових процесів, захисниками Феміди постійно вживаються заходи щодо недопущення пронесення заборонених предметів до органів судової гілки влади.

Лише у червні цього року судові охоронці Луганщини попередили пронесення понад 100 заборонених предметів. При цьому, з початку року загальна кількість заборонених предметів, з якими громадяни йшли до судових установ, становить понад 800 одиниць.

Подробнее...

Благодійна акція «Крапля крові дарує життя»

З 1 по 14 червня, одночасно у 2-х територіальних управліннях Служби судової охорони проходить традиційна благодійна акція «Крапля крові дарує життя» до Всесвітнього дня донора крові.

Донор — це не посада і не професія. Це той, хто з доброї волі дає свою кров людям, які її потребують.

Тож, сьогодні, 8 червня, судові охоронці Луганщини вкотре зробили свій внесок у добру справу — віддали частинку себе на благо одужання та порятунку інших людей.

Подробнее...

Судові охоронці Луганщини взяли участь у лексичному практикумі з української мови

 Сьогодні, 6 липня, для співробітників Служби судової охорони Луганської, Донецької, Сумської, Харківської та Полтавської областей проведено онлайн-семінар «Лексичний практикум: мовна компетентність».

Навчальний захід було організовано Харківським регіональним відділенням Національної школи суддів України. Доповідачем виступив завідувач кафедри культурології Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидат філологічних наук Василь Пивоваров.

Подробнее...

Щодо дотримання правил пропуску осіб до судових установ

Безпека судів та учасників судового процесу — головне завдання Служби судової охорони. Задля усунення загрози для відвідувачів та учасників судових процесів захисниками Феміди постійно вживаються заходи щодо недопущення пронесення заборонених предметів до органів судової гілки влади.

З початку року судові охоронці Луганщини попередили потрапляння до приміщень органів та установ системи правосуддя області більше 700 небезпечних предметів. Лише у травні співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області попередили пронесення 109 заборонених предметів, які несуть потенційну небезпеку як для суддів, працівників суду, так і для інших учасників судового процесу.

Подробнее...