Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області
          Адреса: вул. ім. В. Сосюри, 347, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93113
          Телефон: (066)283-15-24
          Електронна скринька: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
          Графік роботи: 
          понеділок-четвер: 09.00 — 18.00
          пꞌятниця: 9.00 — 16.45
          вихідні дні: субота, неділя
          Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області                    полковник Служби судової Вячеслав Абрамов
 
 

У жовтні охоронці правосуддя Луганщини попередили пронесення до органів судової влади майже дві сотні заборонених предметів

 Щодня співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області забезпечують підтримання громадського порядку та безпеки всіх учасників судового процесу на об’єктах правосуддя.

Лише у жовтні здійснено пропуск більше 12000 осіб до судових установ області, при цьому щоденно судові охоронці виявляли заборонені предмети.

Під час поверхневої перевірки попереджено пронесення громадянами до будівель судів, органів та установ системи правосуддя майже 200 заборонених предметів: ножі, у тому числі складні, кухонні, сувенірні, вогнепальна зброя, газові балончики, пристрої для відстрілу патронів, електрошокові пристрої тощо.

Подробнее...

Співробітники Служби судової охорони Луганщини врятували життя відвідувачу суду

 Сьогодні, 19 жовтня, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, які несуть службу в Білокуракінському районному суді області, надали першу домедичну допомогу відвідувачу суду, якому стало зле, та викликали карету швидкої.

Як виявилося пізніше, чоловік, виходячи з будівлі суду, втратив свідомість внаслідок серцевого нападу.

Подробнее...

Вітаємо учасників турніру з рукопашного бою на «Кубок Президента України»

 Сьогодні, 25 серпня, судові охоронці Луганщини тепло зустріли збірну команду Служби судової охорони з рукопашного бою, яка 21 серпня взяла участь у турнірі з рукопашного бою на «Кубок Президента України». До складу команди увійшло 4 охоронця Феміди Луганщини.

За результатами змагань капітан Служби судової охорони Дмитро Навка виборов «срібло» у цьому масштабному турнірі.

Подробнее...

Відбулася відеоконференція на тему: «Запобігання корупційним або пов’язаним з корупцією правопорушенням»

Сьогодні, 19 жовтня, Олександр Соснін, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Служби судової охорони Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області взяв участь у відеоконференції на тему: «Запобігання корупційним або пов’язаним з корупцією правопорушенням».

Навчання проводив головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Державної судової адміністрації України Михайло Петрушко для відповідальних осіб за дотриманням вимог антикорупційного законодавства державних установ, підприємств та організацій, що належать до сфери управління.

Подробнее...

Судових охоронців Луганщини навчали бути згуртованими та вміти орієнтуватися у різних психологічних ситуаціях під час виконання службових завдань

Згуртованість — це один з важливих аспектів життєдіяльності колективу та можливість стати єдиним цілим для досягнень конкретних цілей і завдань, а вміння миттєво орієнтуватися у різних психологічних ситуаціях під час виконання службових завдань є необхідним елементом успішної діяльності судового охоронця.

З цією метою, протягом цього тижня, психолог відділу по роботі з персоналом Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, старший лейтенант Служби судової охорони Оксана Кротова провела ряд занять та тренінгів для охоронців Феміди, спрямованих на згуртованість колективу та вмінню швидкого орієнтування на різні психологічні ситуації під час виконання службових завдань.

Подробнее...

Шановні служителі закону!

 Колектив Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області вітає вас із професійним святом — Днем юриста!

Це свято людей, які своїм словом і справою мають стверджувати додержання конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів. Ваш вибір професії — це вибір шляху відповідальності, відданості, цілеспрямованості.

Щодня до вас за правовою допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.

Впевнені, що юристи України, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам українського народу, з гідністю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть максимум зусиль задля утвердження принципів верховенства права та справедливості.

У цей святковий день бажаємо вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, сімейного щастя, родинного добробуту.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області

У липні судові охоронці Луганщини виявляли у відвідувачів майже сотню заборонених предметів

 Під охороною та захистом співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області перебуває 18 установ системи правосуддя.

Щодня співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області забезпечують підтримання громадського порядку та безпеки всіх учасників судового процесу на об’єктах правосуддя. Лише у липні здійснено пропуск майже 15000 осіб до судових установ області, при цьому щоденно судові охоронці виявляли заборонені предмети.

Під час поверхневої перевірки попереджено пронесення громадянами до будівель судів, органів та установ системи правосуддя майже 100 заборонених предмети (ножі, у тому числі складні, кухонні, сувенірні, вогнепальна зброя, газові балончики, пристрої для відстрілу патронів, електрошокові пристрої тощо).

Подробнее...

У вересні охоронці правосуддя Луганщини провели низку тактико-спеціальних навчань

 Протягом вересня поточного року співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області тренувались на базі різних судових установ області.

Розпочалися тренування 10 вересня на базі Біловодського районного суду Луганської області. Так, судовими охоронцями було відпрацьовано низку позаштатних ситуацій: стримували натовп, який за легендою намагався прорватися через пункт пропуску та охорони; видаляли агресивно налаштованих осіб із приміщення суду. Також відпрацьовували алгоритм дій у разі захоплення заручників у залі судового засідання та під час займання електромережі в судовій установі.

Подробнее...

Шановні учасники українських миротворчих місій!

 Прийміть щирі вітання зі святом – Днем українських миротворців.

З глибокою вдячністю жителі багатьох континентів пам’ятають сміливість, мужність та професіоналізм українських миротворців. Ваша відданість власній справі врятувала тисячі людських життів.

Колектив Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області вітає вас зі святом.

Нехай глибока людська вдячність та пошана і надалі супроводжують вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть поруч.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області

З початку року охоронці правосуддя Луганщини попередили пронесення до органів судової влади більше 1000 заборонених предметів

Наразі під охороною та захистом співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області перебуває 18 установ системи правосуддя.

Щодня співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області забезпечують підтримання громадського порядку та безпеки всіх учасників судового процесу на об’єктах правосуддя. Лише у серпні здійснено пропуск майже 11000 осіб до судових установ області, при цьому щоденно судові охоронці виявляють заборонені предмети.

Подробнее...

У червні судові охоронці Луганщини попередили пронесення понад 100 заборонених предметів

 Перебуваючи в будівлі суду, кожна людина повинна відчувати себе в повній безпеці. І це головне завдання Служби судової охорони.

Задля усунення загрози для відвідувачів та учасників судових процесів, захисниками Феміди постійно вживаються заходи щодо недопущення пронесення заборонених предметів до органів судової гілки влади.

Лише у червні цього року судові охоронці Луганщини попередили пронесення понад 100 заборонених предметів. При цьому, з початку року загальна кількість заборонених предметів, з якими громадяни йшли до судових установ, становить понад 800 одиниць.

Подробнее...