Новопризначені судові охоронці Луганщини розпочали стажування в приміщенні феміди області

Успішно завершивши первинну професійну підготовку, яка передбачала проходження спеціальної, правової, вогневої та фізичної підготовки, судові охоронці Луганщини, які нещодавно були прийняті на службу до Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, розпочали стажування в приміщенні Рубіжанського міського суду.

Під час стажування новопризначені судові охоронці відпрацьовують на практиці отриманні знання під час теоретичних занять із забезпечення охорони, безпеки та підтримання громадського порядку в судових установах.

Із співробітниками, які заступили на стажування, проведені інструктажі щодо забезпечення пропускного режиму та безпеки, підтримання громадського порядку в судових установах та дотримання карантинних обмежень.

Усі співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, які здійснюють охорону та підтримують громадський порядок в будівлях правосуддя області дотримуються заходів безпеки і несуть службу в захисних масках, окулярах та рукавичках.

Стажування проходить під обов’язковим контролем досвідчених судових охоронців Луганщини, аби новопризначені співробітники Служби мали змогу максимально професійно та якісно виконувати свої службові обов’язки. І вже невдовзі, після завершення стажування, вони розпочнуть несення служби в приміщеннях Феміди області.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області