Судові охоронці Луганщини вивчали антикорупційне законодавство

З метою недопущення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, зміцнення дисципліни та законності серед співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, 20 серпня, начальник юридичної служби Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, майор Служби судової охорони Андрій Кляченко провів навчання для своїх колег.

Під час заняття були розглянуті такі питання, як: сутність та поняття корупції; основні методи та заходи запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням; поняття, функції та принципи діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції; поняття, відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. Значну увагу було приділено питанню здійснення заходів фінансового контролю щодо подання декларацій.

Судові охоронці активно обговорювали усі ці та багато інших нюансів антикорупційного законодавства. У ході заняття учасники мали змогу поставити запитання, на які отримували вичерпні відповіді.

«Подібні заняття сприяють підвищенню правової обізнаності судових охоронців та недопущенню вчинення ними корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень», — вважає начальник юридичної служби Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області Андрій Кляченко.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області