Судові охоронці Луганщини провели урочистий захід з нагоди Дня Незалежності України

Минулої п’ятниці, 21 серпня, напередодні найважливішого державного свята нашої країни — Дня Незалежності України у Територіальному управлінні Служби судової охорони у Луганській області відбувся урочистий захід, під час якого було відзначено 9 найкращих судових охоронців області.

В урочистостях взяли участь начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області Ігор Савенко, виконувач обов’язки голови Луганського окружного адміністративного суду Сергій Борзаниця, заступник керівника апарату Луганського окружного адміністративного суду Максим Лиманюк.

Гості привітали співробітників Служби зі святом та побажали успіхів в подальшій службовій діяльності. Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, полковник Служби судової охорони Вячеслав Абрамов від себе особисто та від Голови Служби Судової охорони Валерія Бондаря висловив слова подяки кожному зі співробітників за плідну працю, досягнення високих результатів та сумлінне виконання службових обов’язків.

Кращих судових охоронців було нагороджено подяками Служби судової охорони, Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області, Луганського окружного адміністративного суду та Луганської обласної Державної адміністрації — Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Знаковим моментом у житті став сьогоднішній день у заступника начальника Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області Сергія Шевченка, оскільки він отримав спеціальне звання — полковник Служби судової охорони.

Вказаний захід відбувся у теплій, дружній та патріотичній атмосфері та з безумовним дотриманням карантинних норм та обмежень.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області