Оцінка дій судових охоронців луганщини з боку представника адвокатури

Судовими охоронцями Луганщини постійно вживаються заходи не лише щодо забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах, але й надання учасникам судового процесу необхідної медичної допомоги, що не залишається без уваги громадськості, зокрема представників адвокатури.

Так, у Рубіжанському міському суді Луганської області одному з учасників судового процесу раптово стало зле. Судові охоронці не розгубились, миттєво викликали карету швидкої та надали первинну медичну допомогу.

Наведені дії судових охоронців викликали повагу з боку адвоката вказаної особи, який звернувся до Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області з клопотанням про заохочення судових охоронців.

За результатами, керівництвом Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області трьом судовим охоронцям — сержанту Служби судової охорони Євгену Мицу, рядовому Олексію Внукову та рядовому Олександру Шпильовому оголошено подяку за професіоналізм, пильність та оперативність.

Охороняти, оберігати, допомагати — головні пріоритети служби судової охорони.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області