У серпні місяці 192 заборонених предметів не допустили судові охоронці Луганщини до будинків правосуддя

Наразі, під охороною Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області перебуває 15 судових установ. Щоденно судові охоронці виявляють у відвідувачів судів заборонені предмети.

Так, лише протягом серпня, співробітники Служби судової охорони попередили спроби незаконного пронесення 192 заборонених предметів до судових установ області. Зокрема, це були ножі у тому числі складні, кухонні, сувенірні, вогнепальну зброю, газові балончики, пристрої для відстрілу патронів, електрошокові пристрої та інші заборонені предмети.

Усі ці предмети, на вимогу судових охоронців залишені в індивідуальних камерах схову до моменту вирішення відвідувачем необхідних питань на території судових установ.

Служба судової охорони вкотре нагадує всім відвідувачам про необхідність дотримання правил пропуску осіб до судових установ. До приміщень судів, органів та установ системи правосуддя забороняється пропуск осіб:

  • — з ознаками алкогольного чи наркотичного сп’яніння;
  • — з тваринами;
  • — з боєприпасами, вогнепальною, газовою зброєю та пристроями для відстрілу патронів, балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної дії;
  • — з наркотичними речовинами, легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами;
  • — з колюче-ріжучими предметами.
  • Враховуйте це під час відвідування судових установ.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області