Судові охоронці Луганщини продовжують вдосконалювати свої дії у нештатних ситуаціях

Досягнення гарних професійних результатів передбачає необхідність систематичних тренувань та вдосконалення своїх умінь та навичок.

Так, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області продовжують працювати над удосконаленням своїх професійних навичок.

З метою перевірки готовності до виконання завдань, 1 вересня, на базі Сєвєродонецького міського суду Луганської області між підрозділами охорони, взводу швидкого реагування та підрозділом особистої безпеки судів ще раз було відпрацьовано злагодження дій у разі блокування негативно налаштованими угрупуваннями проходу до приміщення суду, порушуючи при цьому громадський порядок. А також, за легендою сценарію, відпрацьовано дії у випадку вилучення судовими охоронцями з натовпу радикально налаштованих громадян, організаторів та активних учасників, вилучення правопорушників із зали суду при розгляді резонансної справи.

Заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області полковник Служби судової охорони Сергій Кривенко особисто перевірив злагодженість та ефективність роботи.

«Основну мету навчання досягнуто, співробітники вміло виконали поставлені завдання», — зазначив Сергій Кривенко.

Тож, подібні заняття будуть проводитись і надалі задля постійного підвищення рівня вправності під час забезпечення безпеки учасників судового процесу.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області