Майстерність досягається лише з практикою!

 На Луганщині продовжується відпрацювання навичок щодо своєчасного реагування на зміну обстановки та надзвичайні події на об’єктах, що охороняються співробітниками Служби судової охорони.

Цього разу тактико-спеціальні навчання по злагодженню дій першого підрозділу охорони, взводу швидкого реагування та підрозділу особистої безпеки суддів відбулись на базі Попаснянського районного суду Луганської області.

З метою поглиблення більш тісного взаємопорозуміння та співпраці між співробітниками підрозділів охорони, взводу швидкого реагування та підрозділу особистої безпеки суддів відпрацьовані дії з вилучення правопорушників з зали судового засідання при розгляді резонансної судової справи, блокування будівлі суду з метою недопущення проникнення натовпу радикально налаштованих громадян, а також вилучення з натовпу організаторів та активних учасників.

 За результатами проведення навчання, детально проаналізовано дії кожного співробітника та звернута увага на постійне вдосконалення професійних навичок, адже для досконалості меж не буває.

З метою якісного виконання завдань, що стоять перед Службою, аналогічні навчання будуть проведені в інших судових установах Луганської області.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області