Судові охоронці Луганщини продовжують вдосконалювати свої професійні навички

Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області продовжують набувати майстерності. Цього разу місцем проведення тактико-спеціальних навчань став Новоайдарський районний суд.

Судові охоронці Луганщини разом з підрозділом особистої безпеки суддів та взводом швидкого реагування вдосконалювали свої навички з вилучення правопорушників з зали судового засідання при розгляді резонансної судової справи, блокування будівлі суду з метою недопущення проникнення натовпу радикально налаштованих громадян, а також вилучення з натовпу організаторів та активних учасників.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, полковник Служби Вячеслав Абрамов, під пильним наглядом якого й відбувся даний захід, подякував учасникам за гарну роботу під час навчань й відзначив, що для якісного виконання завдань, що стоять перед Службою, очікує такої ж злагодженості й надалі.

Варто зазначити, що за підсумками проведення навчання дії кожного співробітника ретельно проаналізовані, а для подальшого вдосконалення навичок аналогічні заходи будуть проведені в інших судових установах Луганської області.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області