Захисники Феміди и представники силових структур Луганщини відпрацювали узгоджені дії у нештатних ситуаціях

Нам цей раз Луганський окружний адміністративний суд став «ареною запеклого протистояння» між протестувальниками з одного боку та судовими охоронцями й представниками силових структур Луганщини — з іншого.

24 вересня у місті Сєвєродонецьк пройшли спільні тактико-спеціальні навчання відповідно до Плану взаємодії між Службою судової охорони та Національною гвардією України, Національною поліцією України, Державною службою з надзвичайних ситуацій України та Службою безпеки України. Учасники занять тренувалися діяти в умовах, максимально наближених до реальних. За легендою, під час розгляду справи «активісти» влаштовують акції протесту як у залі судового засідання, так і під стінами суду.

Завдяки злагодженим та узгодженим діям, учасники навчань впорались із поставленими завданнями, а саме: забезпечення фізичної безпеки судді та учасників судового процесу; забезпечення безпечного конвоювання затриманого; вилучення правопорушників із зали судового засідання; стримування та відтиснення агресивно налаштованого натовпу біля будівлі; евакуація співробітників та відвідувачів суду та гасіння умовної пожежі, що виникла раптово, коли один з «активістів» закинув до приміщення суду засіб з горючою речовиною.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, полковник Служби Вячеслав Абрамов, підсумовуючи навчання зазначив, що з метою підвищення ефективності спільних дій вказаної категорії подібні заняття проводитимуться і надалі задля удосконалення взаємодії та злагодженої роботи в команді, а також подякував всіх учасникам за проведену роботу під час навчань.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області