Зупинимо коронавірус власною дисципліною

Шановні громадяни, відвідувачі судових установ!

За даними Міністерства охорони здоров’я, станом на 28 вересня (на 9.00) в Україні 201 305 лабораторно підтверджених випадків COVID −19, з них 3 996 летальних, 88 453 пацієнти одужали. Це значно великі цифри.

Щодня протягом періоду карантину від кожного з нас буде залежати стрімке зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію. Тож, зупинимо вірус разом! Судові охоронці закликають вас не ставитись до заходів карантину легковажно та бути уважними до свого здоров’я.

З метою уникнення зараження коронавірусом просимо вас дотримуватись правил респіраторної гігієни — використовувати засоби індивідуального захисту, носити захисні маски в громадських місцях, дотримуватись соціальної дистанції (1,5-2 метри), частіше мити руки з милом або дезинфікуючими засобами.

Якщо у вас підвищилась температура, подзвоніть негайно до сімейного лікаря. Тільки так зараз можна мінімізувати ризик зараження та у недалекому майбутньому зупинити пандемію.

А ми, своєю чергою, зробимо все можливе, щоб ви в судових установах почували себе безпечно.

Так, судові охоронці Луганщини перед початком робочого дня також проходять температурний скринінг, несуть службу у захисних масках, окулярах та рукавичках. Хоча це не дуже комфортно і не особливо естетично виглядає, однак важливо для безпеки суспільства, мінімізації ризиків для всіх контактуючих осіб. При вході до судових приміщень та установ ви завжди зможете знайти засоби для санобробки рук.

Охороняти, оберігати, допомагати — головні пріоритети Служби судової охорони.

Бережіть себе, своїх рідних та оточуючих.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області