Новопризначені судові охоронці Луганщини готуються взяти під охорону суди області

Дев’ять новопризначених співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області готуються взяти під охорону суди на Луганщині.

З цією метою, розпочато опанування програми первинної професійної підготовки, у тому числі шляхом здобуття теоретичних знань та практичних навичок, які надалі вони будуть використовувати під час виконання визначених законом завдань Служби. Оскільки це саме той початковий фундамент, на якому будуватиметься вся подальша діяльність судового охоронця.

Вказана програма включає проходження інструктажів, правової, фізичної, спеціальної підготовки, передусім щодо зберігання, носіння, застосування і використання зброї; навчання прийомів і способів забезпечення професійної та особистої безпеки під час виконання службових обов’язків, зокрема в екстремальних умовах, забезпечення в межах компетенції прав людини та громадянина.

Насамкінець захисників Феміди чекає підсумковий залік, після складання якого вони розпочнуть відповідне стажування в судових установах області.

За результатами підготовчої роботи розпочнеться несення служби з охорони і забезпечення безпеки об’єктів судової влади Луганщини.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області