У Територіальному управлінні Служби судової охорони у Луганській області пройшов урочистий захід з нагоди Дня захисника України

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу в Україні 14 жовтня відзначається День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва.

Це свято уособлює такі прекрасні людські якості, як хоробрість і мужність, які є невід’ємною рисою представників Служби судової охорони.

Тож, сьогодні, 13 жовтня, напередодні свята, в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Луганській області відбувся урочистий захід. У зв’язку з погіршенням ситуації з захворювання на COVID-19 в області, урочистості відбулись на свіжому повітрі.

Під час заходу судові охоронці хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх героїв, які віддали своє життя за Україну.

Т.в.о. начальника Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області полковник Служби судової охорони Сергій Шевченко привітав усіх працівників управління зі святом, вручив чергові звання та листи подяки від Луганської обласної державної адміністрації Луганської обласної військово-цивільної адміністрації найкращим судовим охоронцям Луганщини.

Урочистості завершились вітанням жіночого колективу своїх колег по службі — справжніх чоловіків своєї Батьківщини!

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області