Судових охоронців Луганщини навчали бути згуртованими та доброзичливими у колективі

Психолог відділу по роботі з персоналом Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, старший лейтенант Служби судової охорони Оксана Кротова провела тренінг для особового складу другого підрозділу охорони, а згодом і для співробітників комендантського взводу Управління. Тренінг спрямований на підвищення згуртування колективу судових охоронців як у професійній діяльності, так і в міжособистісних стосунках, емоційної стійкості, впевненості в собі, доброзичливого ставлення один до одного.

Під час тренінгового заняття учасники виконали ряд цікавих вправ, спрямованих на зміцнення розуміння та довіри, посилення ефективності їхньої командної роботи. Заняття змусило кожного учасника замислитись про такі цінні якості, як взаєморозуміння та дружнє ставлення один до одного, вміння домовлятися і знаходити компроміс.

Після виконання вправ судові охоронці проаналізували, що саме впливає на процес виконання тих чи інших завдань, поділилися своїм враженням та відкриттями.

За словами психолога Управління Оксани Кротової: «Згуртованість — це один з важливих аспектів життєдіяльності колективу та можливість стати єдиним цілим для досягнень конкретних цілей і завдань. Такі тренінги допомагають сформувати в колективі позитивний психологічний клімат та покращують ефективність роботи і будуть проводитись надалі».

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області