Судових охоронців Луганщини перевірили на силу та витривалість

Для успішного виконання службових обов’язків судовим охоронцям необхідно постійно бути у добрій фізичній формі та мати необхідний багаж знань з правової підготовки. З метою перевірки придатності до служби при виконанні службових завдань, у судових охоронців другого підрозділу охорони Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області відділом з професійної підготовки та підвищення кваліфікації було перевірено рівень фізичної та теоретичної підготовки.

Набуті знання нормативно-правової бази судові охоронці продемонстрували здачею тестування. Згодом, на стадіоні перевірили рівень фізичних якостей: силу, швидкість та витривалість. Сила перевірялась — комплексною силовою вправою. Швидкість та витривалість — бігом на 100 м. та 1000 м. Після чого судові охоронці показали свої вміння рукопашного бою.

Слід зазначити, що начальник відділу з професійної підготовки та підвищення кваліфікації Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області підполковник Служби судової охорони Андрій Чикірякін показав гарний приклад, дотримуючись принципу «Роби, як я», що в свою чергу позитивно вплинуло на отримані результати.

За результатами перевірки, судові охоронці другого підрозділу охорони показали достатній рівень знань та хорошу спортивну підготовку.