Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків)
    Адреса: вул. Ярослава Мудрого, 16, м. Харків, Харківська область, 61002
    Телефон/факс: (057) 751-81-68
    Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
    Офіційний сайт: https://kharkivobljust.gov.ua/
    Начальник Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)                          Філатова Тетяна Дмитрівна

Заступник начальника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції — начальник Управління забезпечення примусового виконання рішень у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) Віталій Вікторович Лаптінов, телефон (06452) 4 12 79
    Адреса: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 22
    Консультація за телефонами — 095 362 42 02 або (06452)4 22 16.
    Е-mail:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

«Он-лайн будинок юстиції» Попередній правовий аналіз документів для громадських організацій

Для новостворених громадських організацій зі статусом юридичної особи, якими вже прийняті всі необхідні рішення та підготовлено документи для державної реєстрації, Міністерством юстиції України запроваджено онлайн послугу «Попередній правовий аналіз документів на реєстрацію громадської організації», яка дозволяє новоствореним громадським організаціям попередньо, без подачі документів на державну реєстрацію, подати документи для проведення їх попереднього правового аналізу.

Така послуга надається онлайн, без обов’язкової наявності електронного цифрового підпису заявника і дозволяє громадським організаціям зі статусом юридичної особи отримати відповідь чи відповідають підготовлені документи вимогам діючого законодавства чи ні, ще до подачі документів для державної реєстрації.

Звертаємо увагу, що така послуга доступна поки що новоствореним громадським організаціям зі статусом юридичної особи, які будуть подавати документи для державної реєстрації створення.

Подробнее...

Громадські формування. Види та суб'єкти державної реєстрації громадських формувань.

Досить часто при використанні словосполучення «громадські формування» такі слова узагальнюють та використовують їх, дорівнюючи іншому словосполученню — «громадські об’єднання (організації)».

Але це не вірно. Дійсно, діюче законодавство України не містить поняття громадські формування, водночас Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» встановлено значення цього терміну та наведено види громадських формувань.

Подробнее...

Як подати документи для державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи онлайн

Після створення громадської організації перед засновниками постає необхідність подати документи для державної реєстрації.

Зробити це можна звернувшись до уповноваженого органу з питань державної реєстрації (особисто, надіслати документи поштовим відправленням), подати документи для державної реєстрації через центр надання адміністративних послуг або скориставшись онлайн послугами Міністерства юстиції України за допомогою Онлайн будинку юстиції.

Подробнее...

До уваги суб'єктів державної реєстрації!

Особливості ведення реєстраційних справ у паперовій формі юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи та фізичних осіб-підприємців у Луганській області

Діючим законодавством України встановлено особливості ведення реєстраційних справ у паперовій формі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцезнаходженням/місцем проживання яких є населені пункти, в яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населені пункти, що розташовані на лінії зіткнення в Луганській області.

Подробнее...

Державна реєстрація відокремлених підрозділів громадського об'єднання

В процесі діяльності громадських об’єднань може поставати необхідність створити відокремлені підрозділи, які будуть представляти інтереси громадського об’єднання на певній території та здійснювати заходи щодо реалізації мети діяльності громадського об’єднання.

Громадське об’єднання зі статусом юридичної особи може мати відокремлені підрозділи, які утворюються за рішенням відповідного керівного органу громадського об’єднання згідно із статутом.

Подробнее...

Щодо спеціальної перевірка відомостей щодо наявності корпоративних прав

Спеціальна перевірка відомостей щодо наявності корпоративних прав в осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком (далі також — Спеціальна перевірка), зокрема у Луганській області, проводиться Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Харків).

Спеціальна перевірка проводиться відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» в порядку, встановленому Порядком проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 № 171 та Порядком проведення спеціальної перевірки наявності в осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, корпоративних прав, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 23.03.2012 № 448/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.03.2012 за № 449/20762.

Подробнее...

Консультація та подача документів для державної реєстрації громадських формувань у період карантину

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків), з метою зниження ризиків інфікування гострою респіраторною інфекцією COVID-19, як громадян так і власних нагадує, що громадські формування можуть подати документи для державної реєстрації не лише звернувшись особисто до суб’єкта державної реєстрації або центру надання адміністративних послуг, а і надіслати поштою, що значно зменшує ризик інфікування та захворювання.

Подробнее...

Онлайн послуги у сфері державної реєстрації громадських формувань

Як подати документи та отримати консультацію з питань державної реєстрації громадських формувань у період карантину у Луганській області?

Постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, на території України було запроваджену низку обмежувальних протиепідемічних заходів.

На цей період у нагоді громадським формуванням можуть стати онлайн-послуги «Он-лайн будинку юстиції» https://online.minjust.gov.ua.

Подробнее...

Як отримати виписку та установчі документи громадському формуванню з ЄДР юридичних, фізичних осіб-підприємців та ГФ

Діюче програмне забезпечення порталу електронних сервісів Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (ЄДР) надає можливість юридичній особі отримати виписку та установчі документи (у разі державної реєстрації створення юридичної особи або державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи) за результатами проведеної реєстраційної дії.

Подробнее...

Увага! Змінилися розміри плати у сфері державної реєстрації громадських формувань

Адміністративний збір та плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі — Єдиний державний реєстр) справляються у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії або запит про надання відомостей з Єдиного державного реєстру, та округлюються до найближчих 10 гривень.

Частиною четвертою статті 7 Закону України «Про державний бюджет України на 2021 рік» (далі — Закон) з 1 січня 2021 року встановлено розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб у розмірі 2270 грн. Для порівняння, у 2020 році розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 01 січня 2020 року було встановлено у розмірі 2102 грн.

У зв’язку із змінами у 2021 році розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, відповідно змінився розмір плати у сфері державної реєстрації громадських формувань

Подробнее...

Строки державної реєстрації громадських формувань

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) нагадує, що законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» встановлено строки розгляду документів, які подаються для державної реєстрації, зокрема, громадських формувань. Строком є певний період у часі, зі спливом якого пов’язана дія чи подія, яка має юридичне значення. Строк визначається роками, місяцями, тижнями, днями або годинами.

Розгляд документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, у сфері державної реєстрації громадських формувань здійснюється у такі строки:

— щодо творчої спілки, місцевого осередку творчої спілки — не пізніше 30 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації;

Подробнее...

Еще статьи...

  1. Послуги онлайн будинку юстиції для громадських організацій
  2. До уваги структурних утворень політичних партій!
  3. Онлайн реєстрація громадської організації за допомогою Онлайн будинку юстиції
  4. Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі у Луганській області
  5. Державна реєстрація припинення громадського об'єднання, що не має статусу юридичної особи у Луганській області
  6. Спеціальна перевірка відомостей щодо наявності корпоративних прав в осіб
  7. Найменування громадського об'єднання
  8. До уваги громадських формувань! Оновлені форми заяв та новини у сфері державної реєстрації!
  9. До уваги громадських об'єднань!
  10. Як подати документи для державної реєстрації громадських формувань у період карантину?