• Головне територіальне управління юстиції у Луганській області
  • Адреса: вул. Єгорова, 22, м. Сєвєродонецьк, луганська область,93404
  • Телефон/факс: (06452) 4 24 93
  • Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
  • Офіційний сайт: http://www.lugjust.gov.ua/
  • Начальник Головного територіального управління юстиції у Луганській області
  • Філатова Тетяна Дмитрівна
 

Громадська організація - можливості реєстрації

Громадська організація — це добровільне об’єднання фізичних осіб для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

Створити громадську організацію дуже просто — необхідно провести установчі збори, на яких визначитися з найменуванням організації, обрати керівні органи, затвердити статут, підготувати документи (перелік та зразки всіх документів розміщені на веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Луганській області http://www.lugjust.gov.ua/napriamky-diialnosti/nap2/derzhavna-reiestratsiia-drukovanykh-zasobiv-masovoi-informatsii-ta-hromadskykh-formuvan) та подати їх для державної реєстрації.

Подробнее...

До уваги громадян, які відчужили нерухоме майно до 22.06.2018 року, а в Реєстрі прав власності залишився запис про власність

З 22 червня 2018 року діє нова редакція Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1141 (далі —Порядок).

Порядком визначено, що невід’ємною архівною складовою частиною Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі — Державний реєстр прав) є Реєстр прав власності на нерухоме майно, Єдиний реєстр заборон відчуження об’єктів нерухомого майна та Державний реєстр іпотек.

Подробнее...

Консультує Міністр Юстиції України

Доброго дня! Мене цікавить питання, в яких випадках особа може бути обмежена на виїзд за кордон. Розкажіть, будь ласка, детальніше, — Мар’яна Дмитрук.

Конституція України гарантує кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, свободу пересування, вільний вибір місця проживання, вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Крім того, громадянин України ні за яких підстав не може бути обмежений у праві на в’їзд в Україну.

Подробнее...

Міністерство юстиції консультує в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» що таке податкова знижка на навчання та як її отримати?

Що таке податкова знижка на навчання?

Податкова знижка — це сума, на яку дозволяється зменшити розмір сплаченого особою податку на доходи фізичних осіб у зв’язку з оплатою нею послуг навчання.

Раніше до переліку витрат, на які поширюється податкова знижка, входила оплата послуг навчання виключно в закладах професійної (професійно-технічної) та вищої освіти. З 2018 року податкову знижку можна отримати також на оплату навчання дитини в закладах дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти. Це саме стосується й аспірантів.

Подробнее...

Можливості Онлайн будинку юстиції для громадських організацій

Вже декілька років працює електронний сервіс Міністерства юстиції України — Онлайн будинок юстиції, за допомогою якого можливо отримати послуги в онлайн режимі. Онлайн будинок юстиції — це повністю прозора автоматизована система.

Доступні послуги Онлайн будинку юстиції для громадських організацій:

Подробнее...

Консультує Міністр юстиції України

Доброго дня, пан Павло! Мій неповнолітній племінник, вчинив крадіжку, він жалкує про скоєне, але злочин є злочин і кримінальна справа вже відкрита. Підкажіть, будь ласка, яка кримінальна відповідальність передбачена для неповнолітніх?, - Людмила Бевз

З якого віку особи підлягають кримінальній відповідальності?

Подробнее...

Консультує Міністр юстиції

Доброго дня, шановний Міністре! Звертаюсь до Вас з проханням роз’яснити процедуру державної реєстрації фізичних осіб-підприємців. Які документи необхідно підготувати і чи можу я зробити це он-лайн?, — Сергій Никоненко.

З чого почати?

Перш за все, необхідно обрати код запланованої діяльності за Класифікатором видів економічної діяльності (КВЕД). Перелік КВЕДів можна знайти на сайті Державної служби статистики України http://kved.ukrstat.gov.ua.

Подробнее...

Якщо змінився керівник чи склад керівного органу профспілки

Зміна керівника, складу керівного органу професійної спілки може відбуватися з різних причин. Це може бути переобрання керівних органів (наприклад у зв’язку із закінченням строку їх повноважень), звільнення керівника, членів керівного органу тощо.

Зміна керівника, складу керівного органу профспілки підлягає державній реєстрації.

Подробнее...